אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המלצות סופ"ש: זיכרון גורלי - תיעוד זכרונות בבית ברל צילום: רונן טופלברג

המלצות סופ"ש: זיכרון גורלי - תיעוד זכרונות בבית ברל

הופעות ושיחות עם אנשי חינוך, בקניון רמת אביב יחשפו סודות סלבריטאים, ובספורטק תל אביב יקיימו אירוע לנשים וילדות

18.05.2017, 09:33 | מאיה נחום שחל והילה דביר

פסטיבל: במסגרת פסטיבל "על הבמה" יעלו תלמידי השנה השלישית של בתי הספר למשחק בארץ הצגות ופעילויות. בין ההצגות: "בגדי המלך", "פגישה לאין קץ", "השחף" ועוד. פרטים: חמישי־שבת, תיאטרון הבימה, 35–70 שקל.

תרבות: באירוע "רגע אחד חינוך" תפתח עיריית תל אביב יפו את דלתות הבניין לקהל הרחב. בתוכנית: הופעות ושיחות עם אנשי חינוך, ספרות, מדע ופוליטיקה בישראל, בהשתתפות מרב מיכאלי, דורית רביניאן, רננה רז ועוד. פרטים: חמישי, 19:30, הכניסה חופשית.

צילום: צוותי תיעוד מיוחדים יתעדו את הזיכרונות של הציבור הרחב במסגרת פרויקט "מנהרת הזמן" של המכללה האקדמית בית ברל. הזיכרונות שיתועדו יועלו למאגר הזיכרונות החדשני Tarsa. פרטים: חמישי, מרכז נא לגעת, נמל יפו.

ספורט: "אתנה הולכות רחוק 2017" הוא אירוע ספורטיבי שנתי לילדות, נערות ונשים הכולל מסלולים שונים, התנסות בענפי כדור, ספורט אתגרי, מתחם אימון וצעדת נשים של 5 ק"מ בשבילי הפארק. פרטים: שישי, 8:00, ספורטק תל אביב, הכניסה חופשית.

תערוכה: תערוכת "InsideOut", פרויקט תרומת בגדים החושף את סודות הסטייל מתוך הארונות של הסלבריטאים ואייקוני האופנה בישראל. פרטים: עד 26 במאי, קניון רמת אביב.

מכירה: רשת התיקים "לסטר" מציעה 20% הנחה על כל תיקי הערב באתר בהקלדת קוד הקופון evening20. פרטים: חמישי־שבת, laster־design.com.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות