אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת ניו יורק

נמרוד קוזלובסקי: "אנחנו נוטים למדוד את השפעת הטכנולוגיה בטווח הקצר - וזו טעות"

ד"ר קוזלובסקי, עו"ד, שותף־יזמות ב־JVP ושותף ב־HFN, אמר בפתיחת ועידת כלכליסט בניו יורק, כי "הטכנולוגיה יכולה לשנות את החברה בה אנחנו חיים וטרם הפנמנו את זה"

17.05.2017, 17:06 | שי סלינס, ניו יורק

"אין ספק - אנחנו נמצאים בעידן שבו העולם הטכנולוגי מתפתח במהירות ועם האתגרים של חיינו. יש לנו הרבה סיבות להיות אופטימיים". כך אמר ד"ר נמרוד קוזלובסקי, עו"ד, שותף־יזמות בקרן הון סיכון JVP ושותף במשרד עוה"ד הרצוג, פוקס, נאמן ושות', בפתיחת ועידת "כלכליסט" בניו יורק.

קוזלובסקי הסביר כי גל החדשנות בו אנחנו נמצאים תלוי במידה רבה במודולים דיגיטליים הנמצאים בליבה של תעשיות רבות . לכן, החשיבות של הבנת טכנולוגיות הליבה (אלגוריטים חזויים, בינה מלאכותית וכו') קריטית. "הרבה מהבעיות שלנו בחברה יכולים להיעלם על ידי טכנולוגיה", אמר.

"אנחנו נוטים למדוד את השפעת הטכנולוגיה בטווח הקצר - וזו טעות", אמר קוזלובסקי. "במקביל אנחנו נוטים להעריך בחסר את חשיבות הטכנולוגיה בטווח הארוך. אנחנו עדיין ממעיטים בערכה של הטכנולוגיה - היא יכולה לשנות את החברה בה אנחנו חיים וטרם הפנמנו את זה", הוסיף.

ד"ר נמרוד קוזלובסקי. "הרבה מהבעיות לנו בחברה יכולים להיעלם על ידי טכנולוגיה", צילום: אוראל כהן ד"ר נמרוד קוזלובסקי. "הרבה מהבעיות לנו בחברה יכולים להיעלם על ידי טכנולוגיה" | צילום: אוראל כהן ד"ר נמרוד קוזלובסקי. "הרבה מהבעיות לנו בחברה יכולים להיעלם על ידי טכנולוגיה", צילום: אוראל כהן

לדבריו, "צריך להתכונן לשינויים בטכנולוגיה ולאמץ אותם. עלינו להבין את הדינמיקה החדשה. היינו בעולם כשהיתה הבועה הטכנולוגית שבה התמקדו בקצה שלה. צריך ללמוד מזה ולהתמקד גם בליבה של הטכנולוגיה - בכל המגעלים שלה".

קוזלובסקי דיבר על הקשר בין חדשות למציאות: "חדשנות אשר מבוססת על דיגיטליזציה מוצגת לחברות שונות בתעשייה בצורה מסורבלת ולוקח להן זמן רב כדי להסתגל אליה. רפואה היא דוגמה מצוינת לפער זה - בעוד שהטכנולוגיה הרפואית כבר בנמצא - התעשייה עצמה מסורבלת - מרגולציה דרך ביצוע תהליכים ועד קבלת החלטות".

לסיום אמר קוזלובסקי כי "בוועידה זו נשאף להסביר על הקשר שבין טרנספורמציה דיגיטלית באלמנטים הליבה ביחס לתעשיות. ננסה גם לחקור את ההיבטים החברתיים והכלכליים שמלווים אותם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות