אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מישורים רוכשת מרכז קניות בארה"ב תמורת 8.8 מיליון דולר

מישורים רוכשת מרכז קניות בארה"ב תמורת 8.8 מיליון דולר

על בסיס שיעור התפוסה הנוכחי בנכס, 78%, דמי השכירות צפויים לעמוד בשנה הראשונה שלאחר הרכישה על 1.1 מיליון דולר, ה-NOI צפוי לעמוד על 805 אלף דולר

21.05.2017, 13:17 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן מישורים שבשליטת גיל בלוטרייך ואלכס שניידר מדווחת היום (א') על עסקת רכישה חדשה בארה"ב, בשיתוף עם צד שלישי.  

קראו עוד בכלכליסט

החברה והשותף רוכשים את מלוא זכויות הבעלות במרכז קניות (בשם "Shops at the Arboretum") בעיר ריצ'מונד שבמדינת וירג'יניה שבארה"ב, תמורת כ-8.8 מיליון דולר. השלמת העיסקה צפויה  לקראת סוף הרבעון השני (הרבעון הנוכחי), בכפוף להשלמת תנאים מתלים. בשלב זה, בכוונת החברה לממן את הנכס ממקורותיה העצמיים ובהמשך תבחן החברה קבלת מימון חיצוני.

שיעור התפוסה הנוכחי של הנכס הינו כ-78%. על בסיס הנחת התפוסה הקיימת, צפויים דמי השכירות מהנכס בשנה הראשונה להסתכם בכ-1.1 מיליון דולר. ה-NOI הצפוי מהנכס בשנה הראשונה עומד על כ-805 אלף דולר - נתון המשקף שיעור תשואה של כ- 9.2%. השותף המקומי של החברה צפוי לנהל את הנכס בתמורה לדמי ניהול, על פי סיכום שאליו יגיעו הצדדים. 

בחודש אפריל האחרון דיווחה מישורים על עסקה לרכישת בניין משרדים בעפולה תמורת 30 מיליון שקל. מדובר בבניין הממוקם בסמוך לתחנה המרכזית בעיר על שטח בנוי של כ-7,350 מ"ר, כאשר מתוכו רכשה החברה כ-5,457 מ"ר, המשמשים ברובם משרדים המושכרים למשרדי ממשלה שונים.

הנכס הנרכש, מישורים הנכס הנרכש, מישורים הנכס הנרכש, מישורים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות