אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכבאים השתלטו על השריפה במגדל "טיילת דוד" בתל אביב, 4 נפצעו קל

הכבאים השתלטו על השריפה במגדל "טיילת דוד" בתל אביב, 4 נפצעו קל

אש פרצה במגדל היוקרתי שנמצא בבנייה ברחוב הירקון בתל אביב; החברה המבצעת - אלקטרה בנייה; נציג החברה המשווקת את הפרויקט: "צינור פלסטיק עלה באש"

21.05.2017, 14:40 | ynet ואמיתי גזית
שריפה פרצה בצהריים (יום א') מסיבה לא ברורה במגדל בפרויקט טיילת דוד, שנמצא בשלבי בנייה ברחוב הירקון בתל אביב. מהמשטרה נמסר בתחילה על כמה לכודים במקום, וצוותי החילוץ פעלו לחלצם. ארבעה בני אדם נפגעו משאיפת עשן, אחד מהם פונה לבית החולים איכילוב בעיר. מדובר בפרויקט של איש העסקים הנרי טייק לבניית שני מגדלים למגורים ומלונות בסמוך למגדלי האופרה. הפרויקט מצוי כעת בשלבי בנייה מתקדמים. החברה שנשכרה לבנות את המגדלים היא אלקטרה בנייה, חברת בת של אלקטרה.

הפרויקט שנמצא בשלבי השלד יכלול שני מגדלים - האחד ישמש מלון והשני למגורים. השריפה התרחשה בבניין שמיועד לשמש מלון. לדברי אייל מחברת הולנד נכסים, המשווקת את הדירות במגדל המגורים שבפרויקט, צינור פלסטיק עלה באש וגרם נזק לשלוש קומות במבנה מתוך 32 קומות: "הושגה שליטה על האש ולכן לא נוצר אירוע גדול. יצא שם המון עשן, אבל השתלטו על זה", אמר.

ענבל ורדי סיפרה: "ישבנו במשרד ופתאום ראינו עשן שיוצא, קראנו למכבי אש והבנו שהם כבר ידעו מזה בשלב הזה". לדבריה, "זה אתר בנייה, לא מבנה מאוכלס".

העשן הסמיך נראה למרחק רב. רחובות סמוכים נסגרו לתנועה. המשטרה ביקשה מהציבור להתרחק מהמקום, וממד"א נמסר כי מיד עם קבלת הדיווח בשעה 12:57 הוזנקו למקום אמבולנסים וצוותי טיפול נמרץ. מור תורג'מן סיפרה: "ראינו הרבה רכבי כיבוי אש ואמבולנסים. כשהגענו הייתה אש רק בקומה אחת, אחר כך היא התפשטה לשלוש קומות. רואים אנשים למעלה עכשיו עם בקבוקי מים".

השריפה בפרויקט טיילת דוד ברחוב הירקון השריפה בפרויקט טיילת דוד ברחוב הירקון השריפה בפרויקט טיילת דוד ברחוב הירקון

 
הדמיית הפרויקט של טיילת דוד ברחוב הירקון הדמיית הפרויקט של טיילת דוד ברחוב הירקון הדמיית הפרויקט של טיילת דוד ברחוב הירקון
השריפה בפרויקט דיוויד פרומנד השריפה בפרויקט דיוויד פרומנד השריפה בפרויקט דיוויד פרומנד

 

הבניין שעלה באש נמצא בשלבי בנייה, צילום: מוטי קמחי הבניין שעלה באש נמצא בשלבי בנייה | צילום: מוטי קמחי הבניין שעלה באש נמצא בשלבי בנייה, צילום: מוטי קמחי

 

 , צילום: מוטי קמחי צילום: מוטי קמחי  , צילום: מוטי קמחי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות