אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גב ים: ההכנסות מהשכרת נכסים עלו ב-8% ל-109 מיליון שקל

גב ים: ההכנסות מהשכרת נכסים עלו ב-8% ל-109 מיליון שקל

החברה סיימה את הרבעון הראשון עם עלייה של 5.8% ב-NOI מנכסים זהים. הרווח הנקי ירד מ-83 ל-50 מיליון שקל - לנוכח רווח חד פעמי שנרשם ברבעון המקביל

21.05.2017, 14:13 | אורן פרוינד

חברת גב יםמקבוצת נכסים ובנין של דסק"ש (מתאגיד אי.די.בי), סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם עלייה של 7.9% בהכנסות מהשכרת מבנים, ל-109 מיליון שקל.  

קראו עוד בכלכליסט

ה-NOI הרבעוני עמד בתקופת הדוח על 105 מיליון שקל, עלייה של כ- 8.2% ביחס לרבעון המקביל. ה-NOI מנכסים זהים (Same Property NOI) הסתכם ב-102 מיליון שקל, מול 97 מיליון שקל ברבעון המקביל - עלייה של כ- 5.8%. ה-EBITDA טיפס ב-10% והסתכם ב-98 מיליון שקל.

העלייה בהכנסות משכירות נובע בעיקר מאכלוס פרויקטים שהחברה יוזמת בתחום הליבה שלה,  פארקי הייטק ומשרדים. החברה מציינת כי הכנסות אלו צפויות להמשיך לעלות עם אכלוסם של הפרויקטים שנמצאים כיום בהקמה בתל-אביב, חיפה, רחובות ובאר-שבע.

כמו כל חברות הנדל"ן המניב שפרסמו עד כה את דוחותיהן, גם גב ים הציגה ירידה ברווח הנקי ברבעון הפותח של השנה. הרווח הנקי של בעלי המניות הסתכם ב-50 מיליון שקל, לעומת כ-83 מיליון שקל בשלושת החודשים הראשונים של 2016. ברבעון המקביל נהנתה גב ים מהכנסה חד פעמים של 36 מיליון שקל, בזכות הירידה בשיעור מס החברות.

 מצבת הנכסים המניבים של גב ים מתפרשת על שטח כולל של כ-887 אלף מ"ר, המרוכזים ב-15 ערים, 19 פארקי הייטק ותעשייה (כולל פארק מתם בחיפה, מרכזי הייטק בהרצליה פיתוח, פארק גב-ים נגב בבאר-שבע), בתפוסות גבוהות של כ-98%. בין לקוחותיה הבכירים בנכסים אלה - אפל, מייקרוסופט ו-IBM.  

נכס גב ים בהרצליה נכס גב ים בהרצליה נכס גב ים בהרצליה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות