אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי חודשיים בתפקיד מנכ"ל מנהלת הליגה: אבי בלו פוטר צילום: מנהלת הליגה

אחרי חודשיים בתפקיד מנכ"ל מנהלת הליגה: אבי בלו פוטר

מנכ"ל מינהלת הליגות יעזוב את התפקיד בתום כהונה קצרה. היו"ר אורן חסון, שיחליפו באופן זמני בתפקיד, מסר: "אני מבקש להודות לבלו על ההתגייסות לניהול ארגון מורכב ועל האווירה הטובה שבה הדברים נעשו"

21.05.2017, 15:57 | שירות כלכליסט

כחודשיים בלבד אחר שמונה לתפקיד מנכ"ל מינהלת הליגות בכדורגל, הודיעה המינהלת שאבי בלו יעזוב את התפקיד. "הריני להודיעכם כי התקבלה החלטה על סיום כהונתו של אבי בלו כמנכ"ל, וזאת החל מהיום", נכתב במכתב ששלח היו"ר אורן חסון לקבוצות ליגת העל והליגה הלאומית, "אני מבקש להודות לו על ההתגייסות לניהול ארגון מורכב ועל האווירה הטובה שבה הדברים נעשו". חסון יחליף את בלו באופן זמני בתפקיד, עד למינוי מחליף קבוע.

קראו עוד בכלכליסט

בלו מסר לכלכליסט: "הודיעו לי שאני לא מתאים וזהו...כנראה שבחרו את התפקיד בצורה לא טוב. ברגע שהתקבלה החלטה אין הרבה מה לעשות. אני חושב שהגיע לי יותר זמן... עולם הכדורגל הישראלי הוא עולם קשה.", צילום: מנהלת הליגה בלו מסר לכלכליסט: "הודיעו לי שאני לא מתאים וזהו...כנראה שבחרו את התפקיד בצורה לא טוב. ברגע שהתקבלה החלטה אין הרבה מה לעשות. אני חושב שהגיע לי יותר זמן... עולם הכדורגל הישראלי הוא עולם קשה." | צילום: מנהלת הליגה בלו מסר לכלכליסט: "הודיעו לי שאני לא מתאים וזהו...כנראה שבחרו את התפקיד בצורה לא טוב. ברגע שהתקבלה החלטה אין הרבה מה לעשות. אני חושב שהגיע לי יותר זמן... עולם הכדורגל הישראלי הוא עולם קשה.", צילום: מנהלת הליגה

בלו, בן 59, כיהן כסגן ראש החטיבה הבנקאית ומנהל האגף המסחרי של בנק דיסקונט. קודם לכן שימש כראש מנהל הסניפים האחראי על כ-2,500 עובדים ומנהל המרחבים של ירושלים ודרום ומרחב השפלה. הוא מחזיק בתואר MBA מאוניברסיטת ת"א ומתגורר בתל אביב.

הבחירה בו נעשתה מבין 80 מועמדים בסך הכל וארבעה מועמדים סופיים. ועדת האיתור כללה בין היתר את יורם באומן, אורן חסון, אבי לוזון, אלונה ברקת ויעקב שחר. עם בחירתו לתפקיד אמר חסון: "אין ספק שניסיונו העצום של אבי בהובלת תהליכים פיננסים וניהול משברים יאפשרו לו להמשיך את צמיחתו של ענף הכדורגל הישראלי ובפריחה שחווה בשנים האחרונות".

עם זאת, חוסר הניסיון של בלו בכדורגל הישראלי הקשה עליו לקבל סמכות מול בעלי הקבוצות והשותפים העיקריים של מנהלת הליגה. חוסר ההתאמה התברר במהירות ובמנהלת מיהרו לסיים את תפקידו של בלו.

בלו מסר לכלכליסט: "הודיעו לי שאני לא מתאים וזהו...כנראה שבחרו את התפקיד בצורה לא טובה. ברגע שהתקבלה החלטה אין הרבה מה לעשות. אני חושב שהגיע לי יותר זמן... עולם הכדורגל הישראלי הוא עולם קשה."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות