אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הותר לפרסום: עו"ד עמיקם הדר עוכב לחקירה בחשד לעבירות סחיטה באיומים וגניבה בידי מורשה צילום: שאול גולן

הותר לפרסום: עו"ד עמיקם הדר עוכב לחקירה בחשד לעבירות סחיטה באיומים וגניבה בידי מורשה

לפי החשד, עו"ד הדר טען בפני לקוחות כי באפשרותו לסגור תיקי חקירה שמתנהלים כביכול נגדם בתמורה לעשרות אלפי דולרים. עם זאת לפי החשד, כלל לא התנהלו חקירות נגד אותם לקוחות באותה עת

21.05.2017, 16:34 | נעמי צורף
עו"ד עמיקם הדר הוא עורך הדין שעוכב הבוקר לחקירה. מעצרו הוארך עד ל-24.5. כך הותר לפרסום

לפי החשד, עו"ד הדר טען בפני לקוחות כי באפשרותו לסגור תיקי חקירה שמתנהלים כביכול נגדם בתמורה לעשרות אלפי דולרים. עם זאת לפי החשד, כלל לא התנהלו חקירות נגד אותם לקוחות באותה עת.

עוד על-פי החשד, באחד המקרים עורך הדין אף זייף מסמך המעיד על סגירת תיק בתמורה לכסף ששולם לו.

עו"ד עמיקם הדר , צילום: שאול גולן עו"ד עמיקם הדר | צילום: שאול גולן עו"ד עמיקם הדר , צילום: שאול גולן

עו"ד הדר נחקר בחשד לביצוע עבירות של סחיטה באיומים, קבלת דבר במרמה וגניבה בידי מורשה בדיון בבקשה להארכת מעצרו דרשה המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים אך שופטת בית משפט השלום בראשון לציון, אושרית הובר היימן הורתה להאריכו בארבעה ימים בלבד.

"מעיון בתיק החקירה עולה, כי קיימת תשתית ראייתית המבססת חשד סביר נגד החשוד, לביצוע העבירות המיוחסות לו", כתבה השופטת בהחלטתה.

עו"ד עמית בר, בא כוחו של עו"ד הדר ביקש להטיל איסור פרסום על שמו. "קל מאוד להרוס מפעל חיים של אדם ברגע. פרסום זה גם אם לא יעשה כלום, ימוטט אותו ואת משפחתו", אמר עו"ד בר במהלך הדיון. "אי אפשר להרוס לאדם את החיים ואת המשרד בגלל חשדות. זה שיש תלונה לא אומר שהיא נכונה".

השופטת הובר היימן דחתה את הבקשה ונימקה כי "אין שונה עניינו של החשוד שלפני מעניינו של כל חשוד אחר, ופרט מעניינו של כל חשוד אחר שפרנסתו מבוססת על שמו הטוב, או שהינו דמות מוכרת ואף כזה המשמש בדרג בכיר כזה או אחר".

בא כוחו של עו"ד הדר, עו"ד עמית בר מסר בתגובה: "מדובר בתלונות אינטרסנטיות של אנשים שהיה להם סכסוך כספי עם עו"ד הדר, אנשים שרצו להימנע מתשלום כספים במקום להודות לו על הטיפול ולאחר ויכוח על שכר טרחה או ממניעים אישיים אחרים הגישו תלונה. בשלב הזה חסרים פרטים ולא עימתו עם כלל הממצאים. אני מקווה שהעניין יסתיים במהירות וטענותיו תתקבלנה והעניין יסתיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות