אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בפנגו: אמור לאן אתה נוסע והאפליקציה תמצא חניות סמוכות צילום: pango

חדש בפנגו: אמור לאן אתה נוסע והאפליקציה תמצא חניות סמוכות

שירות החניה הסלולרי הישראלי מתחדש בגרסה מעודכנת; מעתה, יוכל להציג למשתמש אזורי חניה, לסיע לו לאתר מקומות פנויים עוד לפני שיצא לדרכו ולהשמיע לו התראות קוליות. בנוסף, שופרו העיצוב והממשק

23.05.2017, 12:31 | רפאל קאהאן
אפליקציית החניה הפופולרית פנגו חשפה היום (ג') גרסה חדשה, שמכילה מספר פיצ'רים מעניינים; ביניהם ניתן לציין את "צייד החניה" שאמור להקל על מציאת חניה בסביבות היעד אליו מתכננים להגיע ו-"לאן הגעתי", שמאפשר לבחור את אזור החניה הנכון בהתאם למקום שמצאתם.

קראו עוד בכלכליסט

התכונה "לאן הגעתי?" מספקת בחירה אוטומטית של אזור החניה; לפי החברה, מדובר בתכונה שהוא מסייע במקרה של תפר בין אזורי חניה ועוזר לנהג לבחור את אזור התשלום הנכון בהתאם למקום החניה. הפיצ'ר מספק לנהג תצוגה על גבי מפה של המיקום המדויק שבו הוא נמצא ומאפשר לו לבחור בתעריף החניה הרלוונטי לאותו האזור.

הגרסה האחרונה של אפליקציית פנגו, צילום: pango הגרסה האחרונה של אפליקציית פנגו | צילום: pango הגרסה האחרונה של אפליקציית פנגו, צילום: pango

צייד החניה הוא תכונה נוספת שאמורה לסייע במציאת מקום פנוי. ניתן להגדיר דרכה יעד ולקבל בהתאם אפשרויות חניה בסביבתו (חניונים יוצגו על פי מרחק ומחיר). כמו כן האפלקיציה מאפשרת לזהות נהג פנגו שעוזב את החניה שלו וכך לקבל חיווי אליה. התכונה החדשה מסתנכרנת עם אפליקציית הניווט ווייז של גוגל.

עוד תכונות שהתווספו הן האפשרות לקבל חיווי קולי בעת הפעלת החניה באפליקציה. שיפורי ממשק שונים וכן עיצוב חדש שאמור לספק חווייה יותר נעימה. לטעמי, עיצוב הממשק לא השתנה באופן קיצוני והוא עדיין שומר המבנה הגרסאות הקודמות. לפעמים לא צריך לשנות את מה שלא שבור - וזה כנראה הקו המנחה של מעצבי פנגו.

לפנגו מתחרה אחת עיקרית בתחום, סלופארק שמספקת שירותים דומים למדי. כמו כן, פועלת בישראל גם פינק פארק, שלוקחת את המודל של אובר ו-AirBnB ומתאימה אותו לעולם החניות הפרטיות; אפלקיציה דומה היא ריפארק וכן פארקו, המקשרת בין נהגים שמחפשים חניה לבין אלו שמפנים אותה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות