אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבועיים אחרי תחילת השידורים - סמנכ"ל הרדיו בתאגיד פורש: מתחזק הסיכוי שימונה למפקד גל"צ צילום: ישראל יוסף

שבועיים אחרי תחילת השידורים - סמנכ"ל הרדיו בתאגיד פורש: מתחזק הסיכוי שימונה למפקד גל"צ

שמעון אלקבץ סומן על ידי ועדת האיתור שהוקמה למינוי מפקד לתחנת הרדיו גלי צה"ל. אלקבץ נחשב לאחד המועמדים המרכזיים, בשל ניסיונו כמנהל קול ישראל ועורך ראשי של רשות השידור בעת שזו הייתה בפירוק

28.05.2017, 10:46 | אביב גוטר

שבועיים בלבד אחרי תחילת השידורים של תאגיד "כאן", הודיע שמעון אלקבץ, סמנכ"ל חטיבת הרדיו על סיום כהונתו, שתיכנס לתוקפה בעוד שלושה חודשים. אלקבץ הודיע למנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ על פרישתו בשל רצונו לצאת לדרך חדשה.

אלקבץ סומן על ידי ועדת האיתור שהוקמה למינוי מפקד לתחנת הרדיו גלי צה"ל, זאת על אף שלא התכוון להתמודד על התפקיד מלכתחילה. אלקבץ נחשב לאחד המועמדים המרכזיים בשל ניסיונו כמנהל קול ישראל ועורך ראשי של רשות השידור בעת שזו הייתה בפירוק.

קראו עוד בכלכליסט

שמעון אלקבץ , צילום: ישראל יוסף שמעון אלקבץ | צילום: ישראל יוסף שמעון אלקבץ , צילום: ישראל יוסף

שמעון אלקבץ מסר: "עמדתי על משמר חופש הביטוי והיצירה ברדיו ובטלוויזיה של רשות השידור הקודמת, והתמודדתי בה בעת עם הקמת מערך הרדיו בכאן, תאגיד השידור הישראלי, בתקופה עתירת שינויים ואי ודאות. יחד עם מאות עובדים מוכשרים ומסורים, קרמו עור וגידים, כאן תרבות, כאן מורשת, כאן רק"ע, כאן ג', כאן ב' כאן 88, כאן קול המוסיקה, רדיו דיגטלי ופודקאסטים. ב-15 במאי התאגיד שלנו סוף סוף יצא לדרך ומשימת ההקמה הושלמה בהצלחה! זה הזמן הנכון מבחינתי להעביר בהדרגה את מושכות הניהול ולצאת לדרך חדשה".

אלדד קובלנץ, מנכ"ל כאן מסר: "אני מודה לשמעון על תרומתו הרבה. עבודתו המסורה, תחת הנסיבות הלא שיגרתיות, הובילה לכך שתחנות הרדיו שלנו ממשיכות לייצר רדיו ציבורי מגוון ואיכותי למאזיניה הרבים. אנו מאחלים לשמעון הצלחה רבה בהמשך הדרך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות