אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארה"ב: 8 הרוגים במסע ירי במיסיסיפי, היורה נעצר

ארה"ב: 8 הרוגים במסע ירי במיסיסיפי, היורה נעצר

גבר בן 35 יצא למסע ירי בשלושה בתים לפחות - בנרצחים גם סגן שריף מקומי. היורה, בעל עבר פלילי עשיר, נעצר. קודם לכן הוא לקח נער כבן ערובה - אך הנער לא נפגע. הרקע למעשים אינו ידוע

28.05.2017, 17:10 | ynet
לפחות שמונה בני אדם נרצחו במסע ירי בלינקולן קאונטי שבמיסיסיפי, ארצות הברית. בנרצחים גם סגן שריף. כך דיווחו אחר הצהריים (יום א') כלי תקשורת אמריקניים. זהו מסע הירי הקשה ביותר שאירע בארה"ב בחודשים האחרונים.

לפי הדיווחים כוחות הביטחון המקומיים עצרו חשוד בירי, ווילי קורי גודבולט בן ה-35. יש לו עבר פלילי עשיר, שכולל שוד מזוין, תקיפה בנסיבות מחמירות, נהיגה ברישיון שלא בתוקף וכמה תקיפות נוספות.

 

היורה נעצר היורה נעצר היורה נעצר

הירי במיסיסיפי אירע במהלך הלילה (שעון מקומי). לפי דיווחים שם, בעת מעצרו החזיק גודבולט בנער בן 16 כבן ערובה, אולם הנער לא נפגע. מסע הירי התנהל בשלושה בתים לפחות. שניים מהבתים נמצאים בברוק האבן והשלישי בבוגה צ'יטו. האזור הזה נמצא כ-110 קילומטרים מדרום לג'קסון, בירת מיסיסיפי.

 

לעת עתה הרקע למעשים אינו ידוע. הרשויות המקומיות מסרו כי כתב אישום טרם הוגש נגד היורה, וכי מוקדם עדיין לדון במניע למעשיו. לא ידוע אם הוא הכיר את הקורבנות לפני שרצח אותם.

מסע הירי במיסיסיפי הוא הקשה ביותר שאירע בארה"ב בחודשים האחרונים. בשנים האחרונות התרבו הקולות במחנה הליברלי הקוראים להדק את הפיקוח על הנשק בארה"ב בעקבות שלל מעשי טבח שאירעו בה, אולם הקריאות האלה לא הצליחו להביא לשינוי גדול בחוקי הנשק. גם כיום השגת נשק בארה"ב היא דבר שנעשה די בקלות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות