אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לובשים ברינה: כל מה שחם לחג שבועות

לובשים ברינה: כל מה שחם לחג שבועות

פסטיבל חקלאות אורבנית, שמלת שבועות מתוחכמת וסנדלים כמו של גל גדות. כל מה שחם לחג הקציר

29.05.2017, 08:44 | מורן לונדון

יש לך ירוק?

החבר'ה מרשת סטורי ערבבו את טרנד הגננות העירונית עם חג השבועות לפסטיבל שכולו צמחייה. השבועיים הקרובים יוקדשו לאירועים שעוסקים בגידול צמחים וטיפוח גינות בחללים העירוניים הקטנים. כחלק מהפעילות יתקיימו הרצאות בנושא חקלאות עירונית, פינות יצירה והצגות לילדים וכן מכירה של פריטים מיובאים מתחום החקלאות האורבנית: מחממות ועציצים ביתיים ועד מחברות מקושטות עלים.

שטיח אדום לכולן

גל גדות לגלגה על אלוהי הפרימיירות ונעלה סנדלים שטוחים לבכורה של "וונדר וומן" בלוס אנג'לס. אחרי שהפשניסטות סיימו להתעלף מהמחסור בעקבים, הן חטפו חום מהתגלית הבאה - מדובר בסנדלים של הרשת הנפוצה אלדו, מחירם שווה לכל נפש והם נמצאים בקניון הקרוב למקום מגוריכן. ואם חיפשתן משהו לערב שבועות, דעו שהם קיימים גם בלבן.

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

תעוזה וברק

האחיות עינב זיני ונופר מחלוף מפעילות את המותג סמפל כבר כמעט עשור, אבל הקולקציה שהן שחררו עבור קיץ 2017 תפסה את עינינו וגרמה לנו להחתירן כפייבוריט החדש בשכונה. דוגמאות נועזות, ברק, גזרות מדויקות ותעוזה לא מוגזמת הן חלק בלתי נפרד ממהפך שעשו האחיות. קחו לדוגמה את השמלה הלבנה הזאת לשבועות, שמצליחה להיות קולית כאנטיתזה למתקתקות הרומנטית המאוסה.

האדם הלבן

הבלוגרית ויקטוריה (רק ויקטוריה, כמו מדונה) מעלה לחשבון האינסטגרם שלה (oh.sopretty) תמונות מחייה שאיכשהו כוללות בעיקר את הצבע הלבן. הדרך המקסימה שבה היא מעבירה את האסתטיקה הצחה של חייה כבר משכה אליה 40 אלף עוקבים, ויש לה גם בלוג שעונה לאותו השם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות