אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חקירת ח"כ סלומינסקי: שתי מתלוננות מסרו עדות צילום: אלכס קולומויסקי

חקירת ח"כ סלומינסקי: שתי מתלוננות מסרו עדות

חבר הכנסת מהבית היהודי נחקר במשך ארבע שעות במסגרת החשדות נגדו לפיהם הטריד מינית נשים. ל-ynet נודע כי המשטרה הצליחה לשכנע שתי נשים להגיש תלונה נגדו ולמסור עדות

28.05.2017, 20:12 | ynet
חבר הכנסת ניסן סלומינסקי נחקר היום (א') במשך ארבע שעות במשרדי יחידת להב 433 בלוד בחשד שהטריד מינית נשים. ל-ynet נודע כי בידי המשטרה עדויות של שתי נשים שהתלוננו על כך שהוטרדו לכאורה ע"י חבר הכנסת מהבית היהודי.

החקירה החלה בעקבות דיווחים על נשים רבות שהוטרדו בצורה כזו או אחרת ע"י סלומינסקי, אולם רבות סירבו להתלונן במשטרה. עם זאת, בחודשים האחרונים עברה המשטרה בין אותן נשים והצליחה לשכנע שתיים מהן להגיש תלונה.

עו"ד רחל תורן מסרה בשם ח"כ סלומינסקי: "הפרסומים בשעות האחרונות ביחס לחקירה אינם נכונים ואינם תואמים בשום צורה ואופן את שעלה בה. ח"כ סלומינסקי שמח על ההזדמנות שניתנה לו לשים קץ לקמפיין השמועות ולמשפט השדה שמנסים לערוך גורמים אינטרסנטים".

ניסן סלומינסקי ניסן סלומינסקי ניסן סלומינסקי

הבדיקה בעניינו של סלומינסקי נפתחה בחודש דצמבר, באישור היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. סלומינסקי אמר כי הוא אינו יודע מי המתלוננות נגדו והתנצל: "אני איש לבבי, שאוחז מרפק ללא כוונה מינית או רומנטית".

בהודעה רשמית הוא מסר אז: "אני משמש כמשרת ציבור יותר מ-40 שנה. במהלך 40 שנות פעילותי פגשתי וסייעתי לעשרות אלפי נשים וגברים. אני מוכר בקהילות רבות כאדם שתמיד נכון לסייע, בכל שעה ביממה, וכאיש חם ולבבי וכמקובל בפוליטיקה הישראלית אני מחבק ולוחץ יד או אוחז מרפק, ללא שום כוונה מינית, רומנטית או פוגענית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות