אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אם אתה פראייר אל תיכנס לכתבה הזו צילום: שאטרסטוק

אם אתה פראייר אל תיכנס לכתבה הזו

29.05.2017, 09:28 | בשיתוף בזק
דבר אחד בטוח לגבינו הישראלים, אנחנו פשוט לא אוהבים לצאת פראיירים ובניגוד לחיבור הטבעי שעולה כשחושבים על כך –"הישראלי מחפש את הזול", מחקרים רבים מראים שוב ושוב שהצרכנים הישראלים לא שמים את רכיב המחיר בראש סדר העדיפויות. ברור, כי אנחנו הרבה יותר מתוחכמים ומצפים לסטנדרטים גבוהים של איכות מוצר ולערך מוסף מהותי. אנחנו גם נהיה מוכנים לשלם עבורם קצת יותר- בתנאי שהתמורה תהיה בהתאם.

אם אתם מסוג הצרכנים ש"סקר שוק" עבורם הוא מסע למציאת המחיר הזול ביותר, ולאחר שאתם קונים מוצר אתם מוצאים את עצמכם "מקנאים" (לפחות בלב) באלה שלא התפשרו ונהנים מאיכות, הכתבה הזו היא לא בשבילכם. לעומת זאת, אם אתם מבינים שמי שמשלם יותר מקבל יותר כדאי שתמשיכו לקרוא. למה? כי אנחנו הולכים לבדוק המתח שבין מחיר לאיכות מנקודת המבט של מה שהכי חשוב לנו היום - שירותי האינטרנט והתקשורת בבית. מישהו אמר צפיית בינג'?

למה לא להתפשר על אינטרנט איכותי בבית

דמיינו לכם סיטואציה שאתם צופים בסדרה האהובה עליכם בצפייה ישירה ואיך שמגיע החלק הכי מותח – האינטרנט נתקע! קרה לכולנו נכון? אבל ניתן למנוע את האימה הזאת עם תשתית מתקדמת המאפשרת ביצועי גלישה איכותיים, חזקים וכמובן מהירים.

ועוד לא דיברנו עלעוצמת איומי הסייבר ההולכת ומתפשטת, שמותירה אותנו חשופים להתקפות וחדירות לרשת הביתית. זה קרה להילארי קלינטון, למערכות הגרעין של דרום קוריאה ובחודש מאי האחרון (במתקפה מתוזמנת) לכ-16 בתי חולים גדולים בבריטניה ולעוד רבים אחרים. אמנם על ישראל היו ניסיונות תקיפה מינוריים אבל עם כל מה שקורה כבר אי אפשר להישאר אדיש והגולשים בישראל ורוצים לקבל לא רק שירות ומהירות אלא גם פתרון מקיף וכולל של אבטחה על האינטרנט הביתי.

תגידו היי לחבילת האינטרנט החכמה והבטוחה של בזק עם מהירות עד 100 מגה, ספק אינטרנט וסמארט-נט חינם>>>

 

הכירו את כיפת הברזל של הנתב הביתי

למזלנו יש כיום כמה מערכות אשר מציעות פתרון לאתגרים הללו. דוגמה טובה לכך ניתן למצוא בחברת בזק, שמתוך הבנת הצרכים העולים מהשטח, השיקה במאי 2017 שירות חדש ללקוחות האינטרנט שלה –הסמארט-נט. שירות שהינו למעשה "כיפת ברזל לנתב" המספקת הגנה ואבטחה לנתב הביתי, כולל לשלל המכשירים המחוברים אליו (באופן אלחוטי ובאופן קווי).

לא מדובר בעניין של מה בכך. בזק כחלק מאסטרטגיית החיים החכמים שלה, שואפת להציב סטנדרט חדש של הגנה לבתים, עם פתרון מבוסס על גבי הנתבים הקיימים והמתקדמים שבזק מספקת ללקוחות שלה במסגרת הצטרפותם לשירות האינטרנט. המערכת פותחה תוך היכרות מעמיקה עם האיומים הנפוצים בעולם הסייבר כיום כגון דיוג (Phishing), איומי כופר (Ransomware) ו-Anti-Spam.

לנהל את הבית באמצעות אפליקציה

מגמה נוספת שמאפיינת את הרגלי הצריכה שלנו כישראלים היא החיפוש אחר שירותים שנותנים לנו יותר. למשל, גם חשבון בנק וגם אפליקציה לניהול תקציב משפחתי, גם רכב חדש וגם מערכת GPS ואמצעי בטיחות משלימים ועוד. בפרט כשמדובר על מוצרים שאנחנו משתמשים בהם באופן יומיומי. השימוש הגדלבטכנולוגית ה-IOT (Internet of Things) מעלה את הביקוש לאינטרנט ורשת עם רמה גבוהה של תוכנה וחומרה. הבית החכם נכנס לחיינו בסערה ובבתים רבים כיוםמדובר על עשרות מכשירים שונים המתכתבים עם האינטרנט והרשת, כי מולטי טאסקינג זה כאן ומי מאיתנו לא מצא את עצמו צופה בטלויזיה, גולש בפייסבוק מהמחשב הנייד ותוך כדי מסמס בוואטס אפ לחברים. תצרפו לכך את הצורך בשירות לקוחות זמין, מהירות גלישה, יציבות והשענות על עוצמה טכנולוגית ותבינו למה אנחנו פשוט צריכים שירותים ומוצרים איכותיים יותר.

 , צילום: דנה שניידר צילום: דנה שניידר  , צילום: דנה שניידר

רוצים לשמוע עוד על הבית החכם של בזק? >>

על מנת לשדרג את רמת השליטה על רשת האינטרנט בבית, חברת בזק פיתחה אפליקציה ייעודית לשליטה ובקרה ברשת הביתית, כולל חיווי ישיר בנוגע לסטטוס האבטחה ברשת. תעבורת המידע מנותחת ונקבעת רמת הסיכון של פעולות מעוררות חשד. כאשר מזוהה מצב לא תקין, הדבר מדווח ומתבצעת חסימה. הלקוחות יכולים לקבל אינפורמציה על המכשירים שמחוברים לנתב (לדעת למשל האם אחד הילדים חזר הביתה והתחבר לרשת), לנתק באופן יזום מכשירים מסוימים, לקבוע התקנים מורשים ועוד.

אז מה אסור לקחת כמובן מאליו?

בזק היא חברת התקשורת היחידה בישראל שמעניקה פתרון מקיף ומלא ללקוחותיה כשירות אינטגרלי. זהו ערך מוסף משמעותי שמצטרף לתשתית מתקדמת המאפשרת ביצועי גלישה איכותיים, חזקים ומהירים. בנוסף, החברה מציעה שירותי ענן מתקדמים שמאפשרים גישה למידע כגון תמונות, סרטים, קבצים וספרים מכל מקום דרך כל מכשיר. הקדמה הטכנולוגית והנגשתה לכל לקוח ולקוח של בזק משתלבת בהקפדה על איכות שירות לא מתפשרת, מקצועיות, זמינות של 24 שעות ופיתוח יכולות שירות עצמי שמגדירות את סטנדרט השירות מחדש.

בקיצור, בבחירת חברת תקשורת ואינטרנט חשוב להביט אל מעבר לשורת המחיר. מה מקפל בחובו הסכום המשולם, מה כולל המוצר ברמה השוטפת, מה תהיה חווית השימוש וכמה הנתב מאובטח תחת שלל האיומים הקיימים. זהו אפוא הערך המוסף עליו אנו מדברים כשאנחנו עוסקים במתח שבין איכות למחיר בענף התקשורת.

רוצים גם את האינטרנט החכם והבטוח בישראל? כנסו עכשיו וקבלו חבילת הכל כלול!>>>

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות