אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצה בראשות ליאו נואי זכתה במכרז לפינוי-בינוי בקטמונים בירושלים צילום: עמית שאבי

קבוצה בראשות ליאו נואי זכתה במכרז לפינוי-בינוי בקטמונים בירושלים

מדובר במתחם אלכסנדריון הכולל 119 דירות; היזמים צפויים להקים 430 יח"ד במגדלים של 25 קומות ובניינים בני כ-10 קומות

29.05.2017, 12:46 | דותן לוי

נציגות דיירי מתחם אלכסנדריון שבשכונת הקטמונים בירושלים בחרה בקבוצת ISRAEL NBS  לביצוע פרויקט פינוי-בינוי במתחם המצוי בין הרחובות יוסי בן יועזר, רבי תנחומא וקנאי הגלילי.

קראו עוד בכלכליסט

NBS הוקמה על ידי מספר משקיעים מחו"ל ובראשם איש העסקים ליאו נואי לשעבר מבעלי בריטיש ישראל.

מדובר במתחם המשתרע על שטח של כ-11 דונם וכולל כיום 119 יחידות דיור בחמישה מבנים. הפרויקט שיבוצע בשותפות עם חברת 'רם ישראל', ישלב בנייה של שני מגדלים בני 25 קומות עם 5-4 בניינים בני 10-9 קומות, ובסך הכל הפרויקט צפוי לכלול כ-430 יחידות דיור.  

הדמיה של פרויקט פינוי-בינוי בקטמונים, ירושלים, הדמיה: גיל חלמיש GPM   הדמיה של פרויקט פינוי-בינוי בקטמונים, ירושלים | הדמיה: גיל חלמיש GPM הדמיה של פרויקט פינוי-בינוי בקטמונים, ירושלים, הדמיה: גיל חלמיש GPM

בימים אלה פועלת החברה לקידום תכנית בניין עיר (תב"ע) עבור הוועדה המחוזית, כאשר הערכה היא כי ניתן יהיה לאשר את התוכנית במחוזית בתוך כשנתיים. כמו כן בכוונת היזמים לקדם בנייה במתכונת של בינוי-פינוי-בינוי (קודם בונים על מגרש ריק ורק אח"כ מעבירים את הדיירים והורסים את הבניינים הישנים) על קרקע צמודה למתחם. מדובר בפרויקט שני שיוזמת הקבוצה בירושלים, לצד פרויקט לבניית כ-250 יחידות דיור בשכונת קרית יובל בעיר.

מנכ"ל NBS, יהודה ברזון: "לאורך כל הדרך הקפדנו על מערכת יחסים קשובה לדיירים תוך רצון להטמיע את תקוותיהם בדפוסי התכנון, כך אנו מתכננים להמשיך לפעול". דניאל מורי, יו"ר ועד הדיירים באלכסנדריון הוסיף: "קיבלנו יחס אישי בנוסף לשאר הפרמטרים שראינו לנכון לבדוק, כמו איתנות כלכלית ומציאת פתרונות יצירתיים לאוכלוסיות מוחלשות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אפשר לקרוא לפני ...
ניתן לעשות גוגל ולראות מי הם .אני מהקטמונים לא נציג ולא כלום.החברה הזאת רצינית אמידה ולא רואה אף אחת מהחברות הסחטניות בארץ.אנחנו מאוד מרוצים מהבחירה .נ.ב הם בונים בכל הארץ והכי הרבה יחידות דיור זוכים במכרזי עיריות בקלות .אתה לא מעודכן שימי���� הפלא
תמיר  |  27.08.17
לכל התגובות