אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוניות הדר מרגיעה: "נסייע לנוסעים בנתב"ג ככל שנידרש" צילום: דור מנואל

פרסום ראשון

מוניות הדר מרגיעה: "נסייע לנוסעים בנתב"ג ככל שנידרש"

חברת המוניות שנסוגה מתנאי המכרז להסעת נוסעים משדה התעופה ב-31% הנחה ספגה ביקורת קשה על התנהלותה במשבר. לאחר שהודיעה כי בעקבות פתיחת שדה התעופה למוניות מכל התחנות היא תחרים את נוסעי השדה היא נסוגה מעמדה זו והודיעה כי תעזור ככל שיידרש

29.05.2017, 19:14 | ליאור גוטמן

"מרשתינו מודיעה שהיא ונהגיה יעמדו לרשותכם ככל שיידרש, והרשות ומנהליה יוכלו לפנות אל מנהלי מוניות הדר לוד בכל עת ובכל שעה ולהעזר בהם ככל שיתבקשו על מנת לעמוד בדרישות ובצרכים של מתן השירות לנוסעים" - כך מצהירה לפני שעה קלה (ב) חברת מוניות הדר לוד, זאת בפניה דחופה לראשי רשות שדות התעופה. הפניה מגיעה שעות בלבד לאחר שנודע כי מערך ההסעות בשדה התעופה יפתח לכל מונית.

הבוקר פורסם ב"כלכליסט" שרשות שדות התעופה מגבשת מכרז חדש להפעלת מערך מוניות מנתב"ג. זאת לאחר ששלשום היא הודיעה על ביטולו של המכרז שם.

מוניות הדר לוד, שספגו ביקורת קשה על התנהלותם במשבר, מנסים ככל הנראה לצמצם את הנזק והם כותבים לרשות שהמכרז לא הסתייע בשל "חילוקי דעות ואי הסכמות מהותיות שנתגלו בין מרשנו לבין חברת GETT", מה שהוביל להבהיר שהיא תעשה "כל שביכולתה ולהשקיע כל מאמץ שיידרש" כדי לעזור בהסעת נוסעים שם, וזאת לפי צרכי הרשות.

מוניות בנתב"ג מוניות בנתב"ג מוניות בנתב"ג

מוניות הדר לוד, שמיוצגות על ידי עו"ד שמואל אוסלנדר ויעקב מוסקונה, מחדדים שלתפיסתם "לא נעשה עמנו צדק, בתקשורת ובציבור, ולמרבה הצעה היא (החברה - ל"ג) משמשת בימים אלו מטרה נוחה להתקפות בתקשורת", זאת בשעה שהם בכלל מתכוונים לסייע בשירות הנוסעים בנתב"ג.

בכך למעשה מסירה החברה את העננה שרחפה מעליה כאילו החל ממחר, הוא המועד בו נתב"ג פתוח לכל המוניות, חברת הדר לוד תחרים את הנוסעים או תנסה לחבל במערך ההסעות שם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות