אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: מרק הגרמנית תטמיע טכנולוגיית סייבר של חברה ישראלית צילום: rand.org

דיווח: מרק הגרמנית תטמיע טכנולוגיית סייבר של חברה ישראלית

מדובר בטכנולוגיה מתוצרת אילוסיב נטוורקס, שתשמש כנדבך נוסף במערך הסייבר של חברת התרופות ותסייע בהטעיית האקרים

30.05.2017, 17:51 | רפאל קאהאן
ענקית התרופות הגרמנית מרק תטמיע טכנולוגיה של חברת הסייבר הישראלית Illusive networks, כך על פי דיווח של CNBC מהיום (ג'), מרק תשתמש בטכנולוגיית ההונאה שפיתחה החברה כמרכיב נוסף במערך הסייבר שלה.

קראו עוד בכלכליסט

אילוסיב נטרוורקס פיתחה טכנולוגיה שמשמשת להטעיה של האקרים שמנסים לפרוץ למחשבים. המערכות נועדו לגרום להאקר לחשוב שהמחשב אותו הוא מנסה לפרוץ אינו מכיל את המידע שבו הוא מעוניין.
עופר ישראלי, מנכ"ל אילוסיב נטוורקס, צילום: חנן גרינבלט עופר ישראלי, מנכ"ל אילוסיב נטוורקס | צילום: חנן גרינבלט עופר ישראלי, מנכ"ל אילוסיב נטוורקס, צילום: חנן גרינבלט

מדובר בטכנולוגיה שמתווספת לאמצעי אבטחה מסורתיים יותר כגון פיירוול או תוכנות אבטחה מקומיות. היא מתווספת לסדרת מוצרים של החברה שמיועדים לביצוע אבטחה אקטיבית, כלומר שאינם מסתפקים בניטור ובתגובה בלבד אלא מבצעים פעולות כדי למשוך את ההאקרים ולזהות אותם.

לא מעט חברות סייבר ישראליות מתמחות בתחום הזה. הוא נחשב חדשני ומתאים במיוחד לארגונים שלהם מאגרי מידע יקרים כגון חברות תרופות ופיננסים.

אילוסיב נטוורקס היא החברה הראשונה שיצאה מ-team8, אינקובטור הסטארט-אפים של נדב צפריר ויוצאי 8200 נוספים. היא גייסה כבר כ-30 מיליון דולר בין השאר ממיקרוסופט, סיסקו, סיטי ו-NEA.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות