אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: הרמקול החכם של אפל ייחשף בשבוע הבא צילום: pixabay.com

דיווח: הרמקול החכם של אפל ייחשף בשבוע הבא

ענקית הטכנולוגיה כבר החלה לייצר את הרמקול, שנשען על סירי וצפוי להיות בעל צליל איכותי משל מתחרים כאקו מבית אמזון וגוגל home. בנוסף, ישמש כמרכזת עבור הומקיט, פלטפורמת הבית החכם של אפל

01.06.2017, 11:02 | עומר כביר
אפל כבר החלה בייצור רמקול חכם מבוסס סירי, והיא צפויה לחשוף את המכשיר בוועידת המפתחים הקרובה שלה, שתיפתח בשבוע הבא - כך לפי דיווח של בלומברג.

קראו עוד בכלכליסט

לפי דיווחים, אפל עובדת על רמקול דמוי Echo של אמזון מזה כשנה. לפני פחות מחודש דווח שעובדי החברה כבר בודקים את המכשיר בבתיהם. כעת, אומרים מקורות לבלומברג, המכשיר כבר נכנס לשלב הייצור ההמוני.

תניע רמקול חכם. סירי תניע רמקול חכם. סירי תניע רמקול חכם. סירי

לדברי המקורות, הרמקול של אפל ייבדל ממתחרים כמו אקו ו-Home של גוגל בכך שיציע טכנולוגיית צליל היקפי וירטואלי ואינטגרציה מקיפה עם מוצרי אפל האחרים (הרמקולים המתחרים תומכים במוצרי החברה בצורה מוגבלת מאוד). סגן נשיא אפל, פיל שילר, רמז בראיון שהעניק לאחרונה שהרמקול של אפל עשוי לכלול מסך.

בנוסף, הקול שיפיק הרמקול צפוי להיות חזק ונקי יותר מזה של היריבים. ייתכן גם שהחברה תכלול במכשיר חיישנים שייבחנו את האקוסטיקה של החדר ויתאימו את עצמת הקול בצורה אוטומטית. המכשיר צפוי לשמש כהאב של פלטפורמת הבית החכם של אפל, HomeKit, ולאפשר הפעלת מכשירים חכמים שתומכים בה ומחוברים אליה.

באפל סירבו להגיב לדיווח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות