אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ותודה להאקרים: מספר שיא של לקוחות חדשים לפאלו אלטו ברבעון צילום: ענר גרין

ותודה להאקרים: מספר שיא של לקוחות חדשים לפאלו אלטו ברבעון

חברת אבטחת המידע דיווחה על תוצאות טובות יותר ברבעון מתחזיות האנליסטים, ופירסמה צפי אופטימי גם לרבעון הבא

01.06.2017, 14:03 | דרור רייך

פאלו אלטו דיווחה אמש (ד') על התוצאות הכספיות של הרבעון השלישי הפיסקלי ובהן מספר שיא של לקוחות חדשים. לקוחות אלה הובילו להכנסות שיא, שהפיגו חלק מחששות המשקיעים לגבי היקף המכירות שלה. זאת, לאחר הרבעון הקודם בו הציגה החברה ביצועים חלשים במערך השיווק והמכירות.

קראו עוד בכלכליסט

חברת הסייבר נהנתה גם מעלייה במודעות לאבטחת מידע לאחר תקיפות הכופר האחרונות. "תהיה עוד התקפה כזאת, לא יכול להגיד מתי זה, לא יודע מה הולך להיות, אבל תמיד תהיה התקיפה הבאה", אמר מנכ"ל החברה מארק מקלפלין בשיחה עם אנליסטים. "אני חושב שהשוק אימץ הרבה מודעות וחרדה לנושא".

ההכנסות של פאלו אלטו ברבעון השלישי עלו ב-25% ל-431.8 מיליון דולר, עם רווח של 61 סנט למניה. הרווח הרבעוני עקף את תחזית האנליסטים שעמדה על 55 סנט למניה. צפי ההכנסות של האנליסטים לרבעון היה 412 מיליון דולר.

פאלו אלטו צופה כעת רווח של 78-80 סנט למניה ברבעון הנוכחי (מעל ציפיות האנליסטים לרווח של 74 סנט למניה), והכנסות של 481-491 מיליון דולר - בהתאם לצפי האנליסטים להכנסות של כ-484 מיליון דולר.

ניר צוק, מייסד פאלו אלטו, צילום: ענר גרין ניר צוק, מייסד פאלו אלטו | צילום: ענר גרין ניר צוק, מייסד פאלו אלטו, צילום: ענר גרין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות