אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפקון של משפחת שמלצר תשקיע 4 מיליון דולר בחברת מערכות מכ"ם מרחובות צילום: אסף לב

אפקון של משפחת שמלצר תשקיע 4 מיליון דולר בחברת מערכות מכ"ם מרחובות

תמורת ההשקעה תקבל חברת האחזקות הציבורית שבשליטת עתליה שמלצר 33% ממניות חברת מאגוסיס מערכות. הצדדים חתמו הסכם עקרונות, תוך כוונה להגיע להסכם סופי עד סוף החודש

02.06.2017, 08:59 | גיל קליאן
משפחת שמלצר תשקיע בחברת מערכות מכ"ם, דרך חברת האחזקות אפקון הציבורית. כך דיווחה החברה אמש (ה').

קראו עוד בכלכליסט

אפקון דיווחה כי היא חתמה על הסכם עקרונות להשקעת 4 מיליון דולר בחברת מאגוסיס מערכות, כאשר תמורת סכום זה תקבל 33% ממניות החברה. מאגוסיס עוסקת בפיתוח וייצור של מערכות מכ"ם להגנה על מתקנים, והיא פועלת מרחובות.

אפקון דיווחה כי הצדדים צריכים להגיע להסכם השקעה מחייב עד סוף יוני, הכפוף לבדיקת נאותות מצד אפקון. כמו כן דיווחה אפקון כי בכוונתה לממן את ההשקעה ממקורות עצמיים. אפקון נמצאת בשליטת עתליה שמלצר (62%), והיא נסחרת לפי שווי של 809 מיליון שקל.

החברה דיווחה עוד כי "במסגרת הסכם העקרונות סוכם כי המייסדים ימשיכו להיות מועסקים בחברה למשך 4 שנים נוספות, בהתאם לתנאים שפורטו בהסכם העקרונות. עוד סוכם כי אפקון תהיה רשאית למנות שני דירקטורים מתוך 5 וכן כי יידרש אישור אפקון לשם קבלת החלטות בנושאים מסויימים שנקבעו (למשל: עסקה שאינה במהלך העסקים הרגיל, כניסה לתחומי עיסוק חדשים, הקצאת מניות, אישור תקציב שנתי, החלטה על תכנית השקעות ועוד)".

ישראל רייף, יו"ר אפקון, צילום: נתן בן זאב ישראל רייף, יו"ר אפקון | צילום: נתן בן זאב ישראל רייף, יו"ר אפקון, צילום: נתן בן זאב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות