אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כתב אישום נגד עו"ד עמיקם הדר על קבלת דבר במרמה, זיוף והתחזות לעובד ציבור צילום: שאול גולן

כתב אישום נגד עו"ד עמיקם הדר על קבלת דבר במרמה, זיוף והתחזות לעובד ציבור

מעדויות של תשעה מתלוננים עולה כי הדר עשה שימוש בנתונים שליקט על חייהם הפרטיים ובדה חקירות פליליות בענייניהם במטרה לקבל מידיהם שכר טרחה על טיפול בתיקים פיקטיביים

04.06.2017, 10:53 | נעמי צורף
כתב אישום נגד עו"ד עמיקם הדר הוגש היום לבית משפט השלום בכפר סבא בגין עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, זיוף בנסיבות מחמירות, שימוש במסמך מזיוף, התחזות כעובד ציבור. הדר נעצר לפני שבועיים ומעצרו הוארך אז בארבעה ימים.  

קראו עוד בכלכליסט

לפי כתב האישום, אשר הוגש בידי עו"ד נעמה תור זאבי מפרקליטות מחוז מרכז, בתשעה מקרים פעל עו"ד הדר נגד מתלוננים שונים שהיו לקוחותיו, שכנו, תלמידתו, חברו ועוד, תוך ניצול מעמדו כעורך דין ואת הידע שברשותו על חייהם האישיים.

עו"ד הדר ליקט מהמתלוננים פרטי מידע על חייהם, זיהה נקודת תורפה ובדה חקירה פלילית בעניינם על מנת לקבל מידיהם במרמה שכר טרחה עבור טיפול לכאורה בתיקים הפיקטיביים.

עו"ד עמיקם הדר, צילום: שאול גולן עו"ד עמיקם הדר | צילום: שאול גולן עו"ד עמיקם הדר, צילום: שאול גולן

בחלק מן המקרים שידל עו"ד הדר שני בני משפחה, הנאשמים אף הם בכתב האישום, לסייע לו לקיים את מצג השווא בכך שיצרו קשר עם המתלוננים והתחזו לנציגי המשטרה המתקשרים לזמן את המתלוננים לחקירות בתיקים הפיקטיביים שבדה עו"ד הדר. בחלק מן המקרים אף זייף עו"ד הדר מסמכים רשמיים מחוקרים במשטרת ישראל הנחזו להיות מסמכי סגירה בתיקים הפיקטיביים, וזאת כדי לקיים את מצג השווא בפני המתלוננים.

בסך הכל קיבל לידיו הדר במרמה בנסיבות מחמירות כ-100 אלף שקל וניסה לקבל סכומי כסף נוספים.

מבא כוחו של הדר, עו"ד עמית בר נמסר בתגובה: "כתב האישום מצייר תמונה חד צדדית ולא מאוזנת. מדובר במספר מקרים של סכסוכי שכר טרחה בין עו"ד ללקוח.

לאחר שנקבל את חומרי החקירה ונלמד אותם, אנו בטוחים כי התמונה תהיה מאוזנת ונכונה".

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות