אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשנה למנכ''ל משרד רה"מ יוסי קטריבס הודיע על כוונתו לפרוש

המשנה למנכ''ל משרד רה"מ יוסי קטריבס הודיע על כוונתו לפרוש

במסגרת תפקידו קטריבס היה אחראי על קידום פרוייקטים לאומיים בהם ישראל דיגיטלית ומעבר בסיסי צה"ל לדרום. לדבריו, בכוונתו לשוב למגזר הפרטי

04.06.2017, 12:09 | אדריאן פילוט

המשנה למנכ''ל משרד ראש הממשלה, יוסי קטריבס, הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו. קטריבס מונה לתפקיד בשנת 2012 על ידי מנכ''ל המשרד דאז, הראל לוקר. בשנותיו במשרד ראש הממשלה קידם קטריבס פרויקטים לאומיים רבים ובהם ישראל דיגיטלית ומעבר בסיסי צה"ל לדרום. בנוסף פעל קטריבס להעמקת הקשרים הכלכליים של ישראל עם יפן, סין והודו וכן עם מדינות באמריקה הלטינית, במסגרת "הברית הפאסיפית", שישראל הצטרפה אליה כמשקיפה בשנת 2014.

שמו של קטריבס הוזכר בשבוע האחרון כאחד מהמועמדים להחליף את משה דיין כממלא מקום נציב שירות המדינה. הבוקר נחשף באתר "כלכליסט" כי אודי פראוור הוא זה שמונה לתפקיד.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, השוהה כעת בליבריה, הודה לקטריבס ואמר "ליוסי תרומה משמעותית לקידום פרויקטים לאומיים רבים ובהם ישראל דיגיטלית ומעבר צה"ל לנגב, ולהעמקת הקשרים הכלכליים של ישראל עם יפן, סין והודו. יוסי ביצע תפקידו באחריות ובמקצועיות ועל כך נתונה לו תודתי העמוקה".

קטריבס. שמו הוזכר בין המועמדים להחלפת נציב שירות המדינה, אך הבוקר נודע ל"כלכליסט" כי נתניהו מינה לתפקיד זה את אודי פראוור קטריבס. שמו הוזכר בין המועמדים להחלפת נציב שירות המדינה, אך הבוקר נודע ל"כלכליסט" כי נתניהו מינה לתפקיד זה את אודי פראוור קטריבס. שמו הוזכר בין המועמדים להחלפת נציב שירות המדינה, אך הבוקר נודע ל"כלכליסט" כי נתניהו מינה לתפקיד זה את אודי פראוור

קטריבס הודה לנתניהו על הזכות שניתנה לו לקדם את ענייניה הכלכליים של מדינת ישראל בארץ ובעולם. "אחרי תקופה אינטנסיבית, אני מתכוון לשוב למגזר הפרטי שממנו הגעתי לתפקיד זה", אמר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות