אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
LG חשפה ארנק סלולרי למכשיר ה-G6 צילום: korea herald

LG חשפה ארנק סלולרי למכשיר ה-G6

שירות התשלומים, LG Pay, תומך בעד 10 אמצעי תשלום ככרטיסי אשראי ומועדוני לקוחות ויישען על סורק טביעת האצבע בסמארטפון לאימות התשלום. בשלב זה הוא זמין רק בדרום קוריאה ונתמך רק ע"י מכשיר הדגל של החברה

04.06.2017, 17:12 | ויקי אוסלנדר
אחרי אפל, סמסונג וגוגל, משיקה גם LG ארנק אלקטרוני: LG pay. שירות התשלום הסלולרי יהיה זמין בתחילה רק למשתמשים של ענקית הטכנולוגיה בדרום קוריאה דרך עדכון תוכנה של מכשיר הדגל של החברה LG G6. נכון להיום אין מועד מדויק, אם בכלל, להשקת המוצר בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

השירות, אותו אמרה LG שתשיק עוד ב-2015, יאפשר הכנסת פרטים של עד 10 אמצעי תשלום לכל משתמש כגון כרטיסי אשראי (כרגע מתוך רשימה מוגבלת של חברות ובנקים) ומועדון לקוחות.

שירות התשלום LG Pay, צילום: korea herald שירות התשלום LG Pay | צילום: korea herald שירות התשלום LG Pay, צילום: korea herald

עם זאת, התשלום עצמו יעשה באמצעות מסוף תשלום אחד שתספק LG, במטרה לאפשר רמת פרטיות גבוהה יותר למשתמשים ולצמצם סיכויי הונאות ופריצות.

לפי LG, התשלום יתבצע באמצעות "תקשורת מגנטית אלחוטית", שתאפשר השלמת עסקה באמצעות הצמדת מכשיר הסמארטפון אל מערכות סליקה רגילות. מדובר בטכנולוגיה דומה לזו בה משתמשת סמסונג, יריבתה הדרום קוריאנית - בשירות התשלום הסלולרי שלה. כדי להעלות את רמת האבטחה, כל עסקה תחייב זיהוי באמצעות קורא טביעת האצבע של מכשיר ה-G6. שיטת אימות זו אמנם משפרת את האבטחה, אך מגבילה את מספר המכשירים של LG שיוכלו לתמוך ב-LG Pay, שכן לא לכל דגמיה יש סורק טביעת אצבע. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות