אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האוהדים אישרו את מכירת פורטסמות' למנכ"ל דיסני לשעבר צילום: איי פי

האוהדים אישרו את מכירת פורטסמות' למנכ"ל דיסני לשעבר

2,272 בעלי המניות של PST היו יכולים להצביע על ההצעה של חברת ההשקעות טורנטה של אייזנר לרכוש 100% מהקבוצה שזכתה ב-2008 בגביע האנגלי. אחוז ההצבעה עמד על 93.6%, ו-1,825 מבעלי המניות הצביעו בעד מכירת המניות

06.06.2017, 09:36 | שירות כלכליסט
קרן האוהדים של פומפיי (PST) הצביעה בעד ההצעה של מנכ"ל דיסני לשעבר מייקל אייזנר לרכוש את המועדון שעלה העונה לליגה השלישית באנגליה.

קראו עוד בכלכליסט

אוהדי פורטסמות אוהדי פורטסמות'. לבעלי המניות של קרן האוהדים הוגש מסמך של 48 עמודים, שכלל את כוונתו של אייזר מקליפורניה, שתקופת הבלעדיות שלו הנמשכת 70 יום הסתיימה ב-1 ביוני, להשקיע 10 מיליון ליש"ט נוספים במניות אם העסקה בגובה 5.67 מיליון ליש"ט תצא לפועל. | צילום: אימג'בנק, Gettyimages אוהדי פורטסמות

הקבוצה מהחוף הדרומי הבטיחה את העלייה שלה ומקווה להמשיך עד שתעלה לליגה הבכירה, בה שיחקה לאחרונה ב-2010.

PST, בעלת המניות העיקרית של המועדון, שולטת ב-48.5% ממבנה העלות הנוכחי של פורטסמות' ויש לה שלושה נציגים במועצת המנהלים.

לבעלי המניות של קרן האוהדים הוגש מסמך של 48 עמודים, שכלל את כוונתו של אייזר מקליפורניה, שתקופת הבלעדיות שלו הנמשכת 70 יום הסתיימה ב-1 ביוני, להשקיע 10 מיליון ליש"ט נוספים במניות אם העסקה בגובה 5.67 מיליון ליש"ט תצא לפועל.

2,272 בעלי המניות של PST היו יכולים להצביע על ההצעה של חברת ההשקעות טורנטה של אייזנר לרכוש 100% מהקבוצה שזכתה ב-2008 בגביע האנגלי. אחוז ההצבעה עמד על 93.6%, ו-1,825 מבעלי המניות הצביעו בעד מכירת המניות.

16 בעלי המניות הבודדים, הנקראים ה"נשיאים", הסכימו גם למכור את האחזקה שלהם.

"75% מהנשיאים הצביעו בעד מכירת האחזקות שלהם במועדון, המייצגות 32.9% מהמניות של המועדון", נמסר בהודעה מטעם פורטסמות'. "ביחד על 48.5% שבידי PST, פירוש הדבר ש-81.4% מהמניות של המועדון בהסכמה להימכר. הסף לאישור עסקה, כפי שמצוין בהסכם בעלי המניות עומד על 75%".

יו"ר קרן האוהדים, אשלי בראון הוסיף: "זוהי עבודה דמוקרטית טהורה של מבנה בעלות אוהדים. האוהדים שלנו החליטו מי יהיה הבעלים הבא של המועדון , וזה יהי מייקל אייזנר וטורנטה.

"הקרן רוצה לאחל למייקל הצלחה. אנחנו מאמינים שהוא מבין את החשיבות של העלות על פומפיי ויהיה בעלים שכל האוהדים יהיו גאים בו. אנחנו מצפים בכיליון עיניים לעבוד איתו, עם משפחתו ועם טורנטה בשנים הבאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות