אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקראת חזרה לפוליטיקה: גדעון סער עוזב את גרוס חודק צילום: משה גולדשטיין

בלעדי לכלכליסט

לקראת חזרה לפוליטיקה: גדעון סער עוזב את גרוס חודק

סער, שהודיע באפריל על חזרה לחיים הפוליטים, יסיים בימים הקרובים את ההתקשרות עם משרד עוה"ד לו סיפק שירותי ייעוץ כשנתיים וחצי

07.06.2017, 06:57 | אדריאן פילוט

יריבו הפוליטי של ראש הממשלה בנימין נתניהו בתוך הליכוד גדעון סער, יסיים בימים הקרובים את ההתקשרות עם משרד עורכי הדין גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות' (GKH), כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

סיום ההתקשרות מגיע בעקבות כוונתו של סער להקדיש יותר מזמנו לפעילות פוליטית וציבורית, מהלך עליו הודיע בתחילת אפריל. הערכות הן כי סער ימקד את כל זמנו בפעילות פוליטית לקראת הבחירות הבאות.

גדעון סער. יריב פוליטי מתוך הליכוד לראש הממשלה בנימין נתניהו, צילום: משה גולדשטיין גדעון סער. יריב פוליטי מתוך הליכוד לראש הממשלה בנימין נתניהו | צילום: משה גולדשטיין גדעון סער. יריב פוליטי מתוך הליכוד לראש הממשלה בנימין נתניהו, צילום: משה גולדשטיין

סער, עו''ד במקצועו, העניק שירות יעוץ למשרד של חודק וגרוס בשנתיים וחצי האחרונות לאחר התפטרותו מהכנסת והממשלה עקב חילוקי דעות קשים עם נתניהו. הוא מקיים בימים אלו פעילות אינטנסיבית הכוללת כנסים ברחבי הארץ הן בקרב חוגי הליכוד והן בקרב הציבור הרחב. רק בשבועות האחרונים קיים סער כנסים וסיורים בהוד השרון, אילת, לוד,כפר סבא, ירוחם ועוד.

לפני שבוע מינה סער את רועי לחמנוביץ' ליועץ התקשורת שלו. לחמנוביץ' היה דוברו של אלי ישי בזמן שכיהן כיו''ר ש''ס וגם של שר האוצר דאז יובל שטייניץ, אך לתקופה של כמה שבועות בלבד.

סער, שימש כשר חינוך בין השניים 2009 עד 2013 ומייד אחרי זה כשר הפנים, בשני התפקידים כיהן בממשלות בראשות נתניהו. הוא נשוי בשנית לעיתונאית גאולה אבן, המגישה היחידה של מהדורת החדשות העיקרית של התאגיד "כאן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות