אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע: חמי פרס ימונה לדירקטור; אופציות ב-4.5 מיליון דולר למנכ"ל צילום: יורם רשף

טבע: חמי פרס ימונה לדירקטור; אופציות ב-4.5 מיליון דולר למנכ"ל

תנאי השכר של המנכ"ל המכהן, יצחק פטרבורג, יהיו זהים לאלה של המנכ"ל הקודם, ארז ויגודמן. כמו כן מוצע למנות לדירקטוריון את רוברטו מיניון, מורי גולדברג ופרי ניסן

09.06.2017, 10:30 | דרור רייך

לקרת אסיפת בעלי המניות של החברה הציבורית הגדולה בישראל – טבע, שתתרחש ב-13 ביולי פירסמה החברה אמש (ה') כתב הצבעה ממנו עולה כי המחזיקים יחליטו בנושא מינוי דירקטורים חדשים, אישור הגמול המוענק לסול בארר, יו"ר דירקטוריון, אישור תנאי כהונתו והעסקתו של נשיא ומנכ"ל זמני של החברה, יצחק פטרבורג, אישור גמול השתתפות לדירקטורים ומינוי משרד רואי החשבון קסלמן וקסלמן כרואי החשבון של טבע.

קראו עוד בכלכליסט

טבע מעוניינת למנות לדירקטורים את סול בארר הכהן כיו"ר הדירקטוריון של טבע, ז'אן-מישל חלפון שהצטרף לדירקטוריון טבע בשנת 2014 ומכהן כיו"ר ועדת התגמול, סגן יו"ר ועדת הביקורת וחבר ועדת המדע והטכנולוגיה של הדירקטוריון ואת מורי גולדברג שכיהן בין השנים 2015-1995 בתפקידי ניהול בכירים בחברת Regeneron Pharmaceuticals.

כמו כן מוצע למנות את רוברטו מיניון שמכהן משנת 2000 כמייסד ושותף מנהל של חברת ניהול השקעות Bridger, את פרי ניסן שכיהן כמנכ"ל וראש הקתדרה של דונלד בראן במכון Prebys Burnham Sanford בין השנים 2014-2004 ,ואת חמי פרסם שמכהן כשותף כללי מנהל וכמייסד שותף של פיטנגו, קרן הון הסיכון הגדולה בישראל.

כל האחד מהדירקטורים יהיה זכאי לגמול שנתי של 160 אלך דולר ותגמול הוני במניות חסומות בהיקף של 130 אלף דולר. כמו כן האיספה ביקשה לאשר את שכרו של פטרבורג שיעמוד על 1.56 מיליון דולר עם מענק שינוע בין 2-3 מיליון דולר ומניות חסומות בהיקף של 4.5 מיליון דולר. מדובר על תנאים זהים לאלה שקיבל המנכ"ל הקודם, ארז ויגודמן.

יצחק פטרבורג, צילומים: עמית שעל, בלומברג יצחק פטרבורג | צילומים: עמית שעל, בלומברג יצחק פטרבורג, צילומים: עמית שעל, בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות