אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת מכוני הכושר הולמס פלייס רוכשת סניף של גרייט שייפ בהרצליה

רשת מכוני הכושר הולמס פלייס רוכשת סניף של גרייט שייפ בהרצליה

רשת מכוני הכושר זכתה גם במכרז להקמת קאנטרי קלאב בחדרה. הקאנטרי צפוי להיפתח בעוד כשנתיים בהשקעה של כ־60 מיליון שקל

11.06.2017, 08:59 | נורית קדוש

רשת מכוני הכושר הולמס פלייס, שבשליטת קרן גרין לנטרן בראשות ריצ'י האנטר (30%), מתרחבת לקראת הנפקתה הצפויה בבורסה בחודש אוקטובר הקרוב לפי שווי מוערך של 400 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע כי הרשת קיבלה את אישור רשות ההגבלים העסקיים לרכישת מועדון הכושר של גרייט שייפ בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה בתמורה לכ־10 מיליון שקל.

להולמס פלייס מועדון כושר בהרצליה פיתוח, והעסקה תקנה לה אחיזה גם בתוך העיר. המנויים של המועדון שנקנה יצורפו לתוכנית הנאמנות של הולמס פלייס ויוכלו להיכנס בעתיד גם למועדונים אחרים ברחבי הארץ.

ריצ ריצ'י האנטר, מנהל קרן גרין לנטרן, בעלת השליטה בהולמס פלייס | צילום: אוראל כהן ריצ

נוסף על כך זכתה הולמס פלייס במכרז להקמת קאנטרי קלאב בחדרה. הקאנטרי צפוי להיפתח בעוד כשנתיים בהשקעה של כ־60 מיליון שקל. כמו כן, הרשת מרחיבה את תת־הרשת הזולה אייקון עם פתיחת סניף בנשר וסניף נוסף בעפולה בעוד כחודש.

הולמס פלייס מונה כיום 33 סניפים. מכירות הרשת, שלה כ־120 אלף מינויים, מוערכות ב־380 מיליון שקל בשנה, וה־EBITDA (רווח תפעולי בניכוי הוצאות מימון ופחת) עומד על כ־40 מיליון שקל. בכוונת החברת לצאת באוקטובר הקרוב להנפקה על בסיס תוצאות המחצית הראשונה של השנה. מלבד האנטר, משפחת פישר מאנגליה, מייסדת הרשת, מחזיקה ב־38%; ברשת שותפים גם בנק הפועלים (16%) ובעל השליטה באלון רבוע כחול מוטי בן־משה (16%).

לפני כחצי שנה מיזגה הולמס פלייס לתוכה את הרשת המתחרה גו אקטיב בעסקת רכישה מידי קבוצת משקיעים בראשות מוטי קירשנבאום בהיקף של 90 מיליון שקל. לפני המיזוג עם גו אקטיב כללה הולמס פלייס 22 סניפים. הרכישה הוסיפה לרשת מועדוני הכושר סניפים בערים שלא היתה לה נוכחות בהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות