אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד מועמד לתפקיד מפקד גל"צ: צ'יקו מנשה צילום: שאול גולן

עוד מועמד לתפקיד מפקד גל"צ: צ'יקו מנשה

מנשה החליף בניהול קול ישראל את שמעון אלקבץ כשזה מונה לעורך הראשי של רשות השידור - ואף הוא מוזכר כמועמד מוביל לתפקיד

11.06.2017, 12:19 | אביב גוטר

רשימת המועמדים לתפקיד מפקד גלי צה"ל נסגרה לפני כשבועיים, אולם יש שם נוסף שהוזכר אף כמועמד להחליף את ירון דקל - צ'קו מנשה.

קראו עוד בכלכליסט

מנשה שימש עד לסגירת רשות השידור כמנהל בפועל של קול ישראל ולפני כן שימש כפרשן המדיני של תחנת הרדיו. מנשה החליף בניהול קול ישראל את שמעון אלקבץ כשזה מונה לעורך הראשי של רשות השידור ואף הוא מוזכר כמועמד מוביל לתפקיד בגל"צ.

אלקבץ, שמתמודד אף הוא על התפקיד, הודיע לפני כשבועיים למנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ כי בכוונתו לפרוש מתפקיד סמנכ"ל חטיבת הרדיו בתאגיד בעוד כשלושה חודשים, בשל רצונו לצאת לדרך חדשה – מהלך שסלל הערכות בשוק התקשורת כי הוא זה שלבסוף ימונה. 

צ צ'יקו מנשה. מועמד מוביל? | צילום: שאול גולן צ

מלבד מנשה ואלקבץ שמות נוספים הוזכרו כמועמדים מובילים לרשת את תפקיד מפקד התחנה הם אבישי בן חיים, הכתב והפרשן לענייני חרדים של ערוץ 10, וערן טיפנברון, סמנכ"ל הדיגיטל בקבוצת RGE והעורך הראשי של ynet לשעבר.

מועמדים נוספים ששמם הוזכר הם נורית קנטי, עורכת התוכנית 'מה בוער' בגל"צ שהתמודדה על תפקיד סמנכ"ל חטיבת החדשות בתאגיד, שי בזק, לשעבר יועץ התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו בקדצניה הראשונה שלו, ויהושע מור יוסף שהיה דובר מועצת יש"ע ומנכ"ל גלי ישראל.

רשימת המועמדים לתפקיד מפקד גלי צה"ל נסגרה כאמור לפני כשבועיים, וועדת האיתור בראשות האלוף במיל' יפתח רון טל צפויה להמליץ בעוד כשבועיים בפני שר הביטחון אביגדור ליברמן על מספר שמות מובילים מהם ייבחר המפקד הבא של התחנה. בוועדה חברים גם השופטת בדימוס שרה פריש, ראש אכ"א האלוף מוטי אלמוז, נציב שירות המדינה לשעבר שמואל הולנדר והכתב הבכיר של ידיעות אחרונות, שמעון שיפר.

צ'יקו מנשה מסר בתגובה: "אני מתרכז בתהליכי ההרצה הנמרצים של חטיבת החדשות המצוינת של התאגיד, תחת ברוך שי מנהל חטיבת החדשות, ונהנה מאוד מתפקידי ומהעבודה עמו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות