אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זיר"ה ממשיך לערוף ראשים: סגר את אתר הכתוביות Torec

זיר"ה ממשיך לערוף ראשים: סגר את אתר הכתוביות Torec

האתר הישראלי סיפק כתוביות לתוספי Kodi, להנאת צופי הסרטים והסדרות ברשת. ארגון זיר"ה ממשיך לצוד את מפעילי השירותים לקודי אך מתקשה מאוד, שכן הציבור הישראלי מפרגן למפעילי האתרים ואף תורם להם כסף

13.06.2017, 13:06 | שירות כלכליסט

ארגון זיר"ה ממשיך במלחמתו נגד אתרי ושירותי הצפייה הפיראטית בישראל: אתמול (ב') סגר הארגון את אתר Torec, שהציג למשתמשי פלטפורמת הסטרימינג Kodi ודומיה כתוביות עבור סרטים וסדרות.

קראו עוד בכלכליסט

לפי דיווח של אתר גיקטיים, שירותי האתר חדלו מלפעול מבלי להודיע למשתמשים ומפעיליו לא סיפקו הסברים ברורים. ברשת הישראלית קיימים אתרים רבים המציעים כתוביות, תוספים לקודי, לינקים ואלמנטים נוספים שיכולים לסייע לצופים לצרוך תוכן פיראטי - ואתר Torec היה אחד הוותיקים ביותר; הוא הציע תרגומים מלאים רבים לסרטים וסדרות. לטענת זיר"ה, Torec נתן ידו להפרת הזכויות של בעלי התכנים שצרכו הגולשים ועל כן נסגר; זאת, על אף שלא הציג בעצמו תוכן גנוב או חיבר אליו משתמשים.

הודעת הסגירה של זיר"ה באתר Torec, צילום: צילום מסך הודעת הסגירה של זיר"ה באתר Torec | צילום: צילום מסך הודעת הסגירה של זיר"ה באתר Torec, צילום: צילום מסך

זיר"ה, שמייצג בעלי תוכן כהוט, יס, רשת, קשת וסרטי יונייטד קינג, הגביר את פעילותו בחודשים האחרונים ואף הגיע למספר הישגים בולטים; לאחרונה סגר את שלושת אתרי תוספי הקודי הפופולריים ביותר בישראל, Abeksis.com, Kodiwizadil.net ו-revivo-kodi.com. הם הפסיקו לפעול במסגרת הסכם פשרה עם זיר"ה, במסגרתו ישלמו מפעיליהם 50 אלף שקל לבעלי התוכן וייקנסו במאה אלף נוספים אם יחזרו להפעיל שירותים לקודי.

בפועל, מתקשה זיר"ה לאתר ולעצור את פעילות אתרי השירותים הנלווים לקודי, משום שהמפעילים נהנים מתמיכה נרחבת של הציבור הישראלי ויכולים בקלות לעבור לשירותי אחסון אחרים, כתובות אחרות ולהמשיך לחמוק מזיר"ה. התמיכה של הציבור התבטאה לאחרונה בפרויקט מימון המונים שהרימו מפעילי האתרים שנבעו בידי זיר"ה; הם קיבלו מקהל הגולשים תרומה של 52,000 שקל, יותר מסכום הקנס שהוטל עליהם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
גם פרסום שלילי הוא פרסום, תודה זירה
מצויין, שיפרסמו שיש אתרי תרגום הפופולריות תעלה, אנשים יגיבו וישתפו, והמודעות לתחליפי הוט ויס יעלו, שימשיכו בעבודה ובפרסום, זו קריאה להקים עוד שיהיה עוד מה לפרסם באתרי החדשות, תרמתי לפרוייקטים ואני מוכן לתרום עוד, הוט ויס שיקרה לכם מה שקרה בסלולאר אמן ואמן.
חיובי  |  28.06.17
44.
קודי
מטומטמים, בגללכם התנתקתי היום מהוט ועברתי לנטפליקס ב40 בש"ח. לו היה לכם שכל, הייתם מחייבים את אתרי קודי ברישום משתמשים וגביית דמי מנוי. כך הייתם מקבלים כ50 ש"ח לחודש למשתמש עושים רווח יפה מאד וגם חוסכים מעצמכם שינאה ושכר טירחת עו"ד בתביעה המטופשת. בתגובה אני למשל גם מפסיק ללכת לסרטים בבתי הקולנוע.
איתן יניב  |  16.06.17
לכל התגובות