אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביטן נגד פרופ' אבי שמחון: "הוא מגלה אטימות בעניין הנכים, שיתפטר" צילום: אוהד צויגנברג

ביטן נגד פרופ' אבי שמחון: "הוא מגלה אטימות בעניין הנכים, שיתפטר"

יו"ר הקואליציה הגיב על מסקנות הועדה שבראשה עמד שמחון ואמר ש"קצבאות הנכים צריכות לעלות באופן משמעותי לאחר שלא עודכנו 14 שנה וזו אג'נדה שהליכוד מוביל. האיש גורם נזק לנו נזק"

14.06.2017, 16:31 | שחר אילן

יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן מפתיע כשהוא יוצר בהתקפה חריפה על יו"ר המועצה לביטחון לאומי ויו"ר הוועדה להעלאת קצבארות הנכים פרופ' אבי שמחון.

ביטן האשים את שמחון באטימות וקרא לו להתפטר מראשות הוועדה ומתפקידו כיו"ר המועצה הלאומית לכלכלה. זאת בעקבות פרסום המסקנות הצפויות של ועדת שמחון שמציעה למתן את העלאת קצבאות הנכים.

ביטן אמר בערוץ הכנסת לאטילה שומפלבי: "שמחון נוהג באטימות וחושב שניתן להציב את הנכים בטבלאות אקסל ובמצגות". 

פרופ פרופ' אבי שמחון | צילום: אלכס קולומויסקי פרופ
חכ דוד ביטן, צילום: עומר מסינגר חכ דוד ביטן | צילום: עומר מסינגר חכ דוד ביטן, צילום: עומר מסינגר

ההתקפה של ביטן מפתיעה במיוחד משום שהוא נחשב למקורב מאוד לראש הממשלה בנימין נתניהו ומתואם איתו. ועדת שמחון מונתה על ידי נתניהו כתחליף לוועדת זליכה של שר האוצר משה כחלון.

ביטן הסביר ש"קצבאות הנכים צריכות לעלות באופן משמעותי לאחר שלא עודכנו 14 שנה וזו אג'נדה שהליכוד מוביל. האיש גורם נזק לראש הממשלה ולתנועת הליכוד ולכן עליו להתפטר הן מהוועדה והן מתפקידו".

יצוין שביטן ומרכז הקואליציה בוועדת הכספים ח"כ מיקי זוהר מהליכוד עיכבו בחודשים האחרונים מספר פעמים העברות תקציביות בוועדת הכספים בדרישה לזרז את העלאת קצבאות הנכים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
הצגה מתואמת
ביבים רוצה לקבל קרדיט על מדיניות רצח המוחלשים מתחת לגשר שהוא מוביל. במהלך מתואם עם האפס חחחלון נציג הבנקים והבנקסטרז נשלח ביזן להודיע למפגרים לדעתו על מדיניות בדיונית של הליכוד.ההפך מהמציאות.שחור זה לבן וחתטל נובח. אם יש עוד בית דין צדק גבוה הם יחייבן את המאפייה לתקן החק בהתאם לנדרש.מינימום שכר מינימום. הצבעת ימין קיבלת סכין. כל האוכלוסיות המוחלשות
איב  |  14.06.17
14.
ועדת שמחון
לביטן הזדמנות גדולה להוכיח שהוא יטיל וטו על החלטה שהיא קלון לממשלה אם לא יתחשבו בנכים. פרופסורים יש לא מעט, מי שקובע לגורל הממשלה זה הציבור, והציבור יעשה חשבון ביום הדין. עם הקלון הזה, הליכוד יפסיד והרבה, ואז ילכו לפרופסור שמח-חון, ויהיה עצוב ולא שמח לליכוד. כאיש ליכוד כתבתי לאתר שלהם, והזהרתי אותם על כך לפני מספר חודשים, ביום הדין, הקלון לא יוסר, בטוח שלא אתן קולי לליכוד, ותומכים רבים שהולכים עם עצה ממני, יקבלו עצה ממני לא לא לליכוד, נמתין ונראה, בינתיים, לא נראה טוב, אבל הסוף קובע.
אבי 88  |  14.06.17
לכל התגובות