אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרקליטו של פישמן נרשם כלוביסט בכנסת צילום: אוראל כהן

פרקליטו של פישמן נרשם כלוביסט בכנסת

עו"ד שלום גולדבלט נערך להקמתה של ועדת החקירה הפרלמנטרית שתבדוק את מתן האשראי לאנשי עסקים גדולים

15.06.2017, 06:50 | שחר אילן

עו"ד שלום גולדבלט, פרקליטו של איש העסקים אליעזר פישמן, נערך להקמתה של ועדת החקירה הפרלמנטרית שתבדוק את מתן האשראי לאנשי עסקים גדולים. לאחרונה גולדבלט ביקש וקיבל מעמד זמני של לוביסט (שדלן) בכנסת בשם החברות של פישמן טי.אל.סי מימון וניהול בע"מ, טי.אל.סי נכסים הושקעו בע"מ, נכסי משפחת פישמן בע"מ ונכסי משפחת פישמן ניהול בע"מ.

גולדבלט הסביר שנרשם "כיון שאמרו שעו"ד שמייצג את מרשו צריך למלא את הטופס". לדבריו, "אין לי כוונה להגיע יותר מדי. לא נהניתי ולא הרגשתי שזה עוזר. כשיזמינו, אגיע". גולדבלט הדגיש שהוא מגיע לכנסת על תקן עו"ד ולא כלוביסט. לפי תקנון הכנסת, על עוה"ד שמופיעים בפני ועדות בשם לקוחותיהם להירשם כלוביסטים.

גולדבלט כבר ייצג את פישמן בישיבה של ועדת הכלכלה בעניין הסדר החוב של פישמן שנערכה ביום שני שעבר. בישיבה זו אמר גולדבלט ש"פישמן מרכין ראש כי הוא כשל עסקית. שנים רבות הוא נלחם להחזיר כל שקל שלקח והגיע למצב שהוא לא יכול להחזיר. 

עו"ד שלום גולדבלט, פרקליטו של אליעזר פישמן, צילום: עמית שעל עו"ד שלום גולדבלט, פרקליטו של אליעזר פישמן | צילום: עמית שעל עו"ד שלום גולדבלט, פרקליטו של אליעזר פישמן, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות