אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
China Resources ישקיע בחברות בישראל

China Resources ישקיע בחברות בישראל

התאגיד הסיני הוא בעל הון רשום של טריליון דולר ופועל בתחומים כפארמה, אנרגיה ופיננסים. הוא הקים קרן השקעות ייעודית, שתופעל בארץ בשיתוף דלויט ישראל ותשקיע בחברות בתחומי המוליכים למחצה, מדעי החיים ועוד

15.06.2017, 15:33 | מאיר אורבך
התאגיד הסיני China Resources, ישקיע בחברות ישראליות; כך עולה מהסכם שנחתם בין התאגיד ובין פירמת דלויט ישראל, שתאתר עבורו השקעות בארץ. יו"ר התאגיד הסיני אמר "הקמנו קרן השקעות ייעודית לישראל, לצורך השקעה בתחומי המוליכים למחצה, מדעי החיים ועוד".

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההסכם, דלויט ישראל תאתר ותמליץ ל-China Resources, על חברות וטכנולוגיות ישראליות, תפעל לחיבור בין התאגיד וחברות מקומיות ותקדם הזדמנויות עסקיות עבור China Resources באקוסיסטם הישראלי. תאגיד China Resources הוא אחד מהגופים העסקיים הגדולים בסין ובבעלותו מגוון רחב של חברות. הוא פועל כבר 80 שנה בתחומים מגוונים, ביניהם מוצרי צריכה, משאבים טבעיים, אנרגיה, בריאות, קמעונאות ושירותים פיננסים.

אלי תדהר, מוביל מסדרון סין בדלויט ישראל אלי תדהר, מוביל מסדרון סין בדלויט ישראל אלי תדהר, מוביל מסדרון סין בדלויט ישראל

אלי תדהר, מוביל מסדרון סין בדלויט ישראל, אמר: "התאגיד, שהנו בעל הון רשום של טריליון דולר, פועל במגוון רחב של תחומים, אשר להם גם השקה עם תחומי הפעילות בישראל כדוגמת תחומי הפארמה, האלקטרוניקה והמשאבים הטבעיים. אל מול הטענה של הצטננות רמת העניין הסיני בישראל, אני צופה שמגמת ההשקעות תמשך. אנו רואים שהשחקנים בשוק הסיני הבינו שעל מנת לגשר על פערי המידע וההיכרות עם השוק המקומי, עליהם לחבור לגופים ישראלים לשם שיתופי פעולה אסטרטגיים".

לדברי יו"ר China Resources, ד"ר פו יונינג: "בישראל יש בסיס עשיר לחדשנות ואנו בטוחים שנמצא שם הזדמנויות. משרדי דלויט בסין ובישראל ילוו אותנו במינוף המשאבים העסקיים של סין דרך האקוסיסטם הישראלי. אני בטוח כי קרן זו תמצא אפיקי השקעה בישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות