אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנשיא טראמפ מודה: "אני נמצא תחת חקירה" צילום: איי פי

הנשיא טראמפ מודה: "אני נמצא תחת חקירה"

"אני נחקר כי פיטרתי את ראש ה-FBI - על ידי האיש שאמר לי לפטר אותו", כך צייץ היום הנשיא האמריקני ואישר כי הוא אכן מצוי תחת חקירה בחשד לשיבוש הליכים בחקירת יחסי אנשיו עם מוסקבה. מוקדם יותר הוסיף כי "אחרי שבעה חודשים - אין להם שום ראיות" ותקף שוב את התקשורת: "הם שונאים שאני משתמש ברשת החברתית העוצמתית שלי"

16.06.2017, 17:22 | מערכת כלכליסט
אתמול בערב דווח לראשונה כי הנשיא האמריקני דונלד טראמפ נמצא תחת חקירה בחשד ששיבש הליכים במסגרת חקירת קשרי ממשלו והקמפיין שלו עם רוסיה – והיום (ו') אישר טראמפ רשמית בחשבון הטוויטר כי הוא אכן נחקר. "אני נמצא תחת חקירה על פיטורי ראש ה-FBI לשעבר על ידי האיש שאמר לי לפטר את ראש ה-FBI!", צייץ וסיכם: "זהו ציד מכשפות".

קראו עוד בכלכליסט

טראמפ, נזכיר, פיטר את ראש ה-FBI ג'יימס קומי בחודש שעבר, וטען כי תכנן לעשות זאת זמן רב לפני כן. לפני הפיטורים הוא גם ביקש מהתובע הכללי, ג'ף סשנס, וסגנו רוד רוזנשטיין, לנסח מסמך בנוגע לתפקודו של קומי, והשניים המליצו גם הם כי יש לפטרו.

בציוצו האחרון של הנשיא טראמפ לא ברור למי בדיוק הוא מתכוון כשהוא אומר "האיש שאמר לי לפטר את קומי", אך לפי הערכת התקשורת האמריקנית, ובהם האתרים "ניו יורק טיימס" ו"דה היל", הוא ככל הנראה מתכוון לרוד רוזנשטיין, שבין היתר מינה את התובע המיוחד רוברט מולר לעמוד בראש החקירה סביב הסוגיה הרוסית.

מוקדם יותר היום צייץ שוב טראמפ בנושא. "אחרי שבעה חודשים של חקירות ושימועים בוועדות לגבי 'קשירת הקשר שלי עם הרוסים', אף אחד לא הצליח להראות כל הוכחה. עצוב". בציוץ נפרד הוסיף: "התקשורת המזויפת שונאת כשאני משתמש במה שהפך להיות הרשת החברתית העוצמתית שלי - 100 מיליון אנשים! אני יכול לעקוף אותם".

דונלד טראמפ, צילום: איי פי דונלד טראמפ | צילום: איי פי דונלד טראמפ, צילום: איי פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות