אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חבר המושבעים לא הגיע להכרעה - ומשפט התקיפה המינית של ביל קוסבי נפסל צילום: אי פי איי

חבר המושבעים לא הגיע להכרעה - ומשפט התקיפה המינית של ביל קוסבי נפסל

לאחר שבמשך 5 ימים לא הצליחו המושבעים להגיע להכרעה באשר לאשמתו של הקומיקאי בן ה-79, הכריז השופט על פסילת המשפט. התובע הודיע: אקיים את המשפט מחדש עם חבר מושבעים שונה

17.06.2017, 18:27 | שירות כלכליסט

דרמה במשפטו של השחקן והקומיקאי האמריקאי ביל קוסבי (79) שהואשם בתקיפה מינית של אישה בפילדלפיה: היום (שבת) החליט השופט לפסול את המשפט, זאת לאחר שהמושבעים לא הצליחו להגיע להכרעה פה אחד בענין אשמתו של קוסבי.

קראו עוד בכלכליסט

המושבעים שהתכנסו כדי לדון בהכרעה בעניינו של קוסבי לא הצליחו להגיע להכרעה מאז יום שני האחרון, זאת אף שקיימו דיונים אינטנסיביים מאוד שנמשכו לעיתים אף 12 שעות ביום. בעקבות ההכרזה על פסילת המשפט (Mistrial) תידרש התביעה להכריע אם לנהל את המשפט מחדש במועד מאוחר יותר עם חבר מושבעים שונה או להפסיק אותו.

ביל קוסבי במשפטו, צילום: אי פי איי ביל קוסבי במשפטו | צילום: אי פי איי ביל קוסבי במשפטו, צילום: אי פי איי

זמן קצר לאחר ההחלטה הדרמטית, מסר התובע המחוזי קווין סטיל בציוץ בטוויטר כי הוא יעמוד על קיומו של משפט חוזר. קוסבי עצמו שוחרר בערבות.

במסגרת המשפט, נדונה האשמה שלפיה קוסבי גרר ותקף מינית את אנדריאה קונסטנד, עובדת לשעבר של אוניברסיטת טמפל, בביתו ליד פילדלפיה. קוסבי עצמו טען שהיחסים בין הצדדים היו בהסכמה. בשנים האחרונות העלו נשים רבות נוספות טענות דומות נגד קוסבי, אך טענותיהן של אלה לא התבררו בבית משפט בגלל התיישנות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות