אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רדיט מגייס 150 מיליון דולר לפי שווי של 1.7 מיליארד

רדיט מגייס 150 מיליון דולר לפי שווי של 1.7 מיליארד

אתר תוכן הגולשים הוותיק, שהוא מהגדולים והמשפיעים ביותר באינטרנט, מתפקד כחממה של רעיונות, ממים וטרנדים. לחברה אין מודל עסקי סדור ועדיין לא ברור מה תעשה בכספי הגיוס

18.06.2017, 10:39 | עומר כביר
אתר רדיט (Reddit) פועל לגיוס של 150 מיליון דולר לפי שווי של 1.7 מיליארד דולר - כך לפי דיווח של בלומברג. לדברי מקורות, בשבועות האחרונים נפגשה הנהלת האתר עם משקיעים וקרנות הון סיכון והסבב עתיד להיסגר בקרוב. מרדיט נמסר בתגובה שטרם גוייסו כספים.

קראו עוד בכלכליסט

רדיט, שהוקם ב-2005, נחשב לאחד מאתרי תוכן הגולשים המשפיעים ברשת. 250 מיליון המשתמשים באתר הפכו אותו לחממה של רעיונות, ממים ומגמות שפורצים מגבולותיו ומתפשטים לחלקים אחרים ברשת ולעולם הלא מקוון, וכיום הוא נחשב לאתר הרביעי הפופולרי ביותר בארה"ב והשביעי בעולם. במקביל, לאורך שנות פעילותו ספג האתר ביקורות חריפות על התכנים המיניים, הגזעניים והסקסיטיים הרבים שנמצאים בו – דבר שגם הקשה על פיתוח מודל עסקי משמעותי.

מה תעשה ההנהלה עם הכסף? רדיט מה תעשה ההנהלה עם הכסף? רדיט מה תעשה ההנהלה עם הכסף? רדיט

מייסדי רדיט, אלכסיס הונייאן וסטיב הופמן, מכרו אותו למו"ל קונדה נאסט ב-2006. לפני שש שנים ביצעה החברה ספין-אוף לאתר, תוך ששמרה על אחזקות משמעותיות בו. ב-2014 ביצע רדיט גיוס של 50 מיליון דולר בהובלת נשיא Y Combinator, סם אלטמן, ובהשתתפות פיטר ת'יל, מארק אנדריסן, ג'ארד ליטו, קורדוזר ברודוס וג'ושוע קושנר.

לפני כשנתיים חזר המייסד הופמן לכס המנכ"ל, הגביר את פעילות המובייל של האתר והחל לפתח מודלים עסקיים כמו הצגת פרסומות שונות ומנויי פרימיום. מודלים אלו עדיין לא התגבשו לכדי הכנסות משמעותיות, ובשלב זה לא ברור גם איך האתר מתכוון להשתמש בכספים שהוא מגייס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות