אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלות חגיגות האליפות של גולדן סטייט ווריירס: 4 מיליון דולר צילום: אי פי איי

עלות חגיגות האליפות של גולדן סטייט ווריירס: 4 מיליון דולר

תהלוכת הניצחון של אלופת ה-NBA גולדן סטייט וריורס ביום חמישי תעלה הרבה יותר מההערכות המוקדמות. בעלי הקבוצה ג'ו לקוב ופיטר גובר ישלמו את החשבון

18.06.2017, 14:20 | שירות כלכליסט
לניצחון יש מחיר. תהלוכת הניצחון של אלופת ה-NBA גולדן סטייט וריורס ביום חמישי תעלה לפי דיווח בעיתון המקומי איסט ביי טיימס 4 מיליון דולר. הבעלים של הקבוצה ג'ו לקוב ופיטר גובר ישלמו את החשבון.

קראו עוד בכלכליסט

הסכום של 4 מיליון דולר היה גבוה מההערכות המוקדמות. לפני התהלוכה העריכו בכרוניקל כי המחיר יעמוד על עשרות אלפי דולרים אם יכלול גם את עלות מאות השוטרים שיפטרלו ברחובות, צילום: אם סי טי הסכום של 4 מיליון דולר היה גבוה מההערכות המוקדמות. לפני התהלוכה העריכו בכרוניקל כי המחיר יעמוד על עשרות אלפי דולרים אם יכלול גם את עלות מאות השוטרים שיפטרלו ברחובות | צילום: אם סי טי הסכום של 4 מיליון דולר היה גבוה מההערכות המוקדמות. לפני התהלוכה העריכו בכרוניקל כי המחיר יעמוד על עשרות אלפי דולרים אם יכלול גם את עלות מאות השוטרים שיפטרלו ברחובות, צילום: אם סי טי

על פי דיווח נוסף, הפעם בסן פרנסיסקו כרוניקל, לקוב וגובר שוחחו עם נציגי העיר ובשל בעיות תקציב החליטו לשלם על האירוע.

העיר של הקבוצה האלופה לרוב עוזרת במימון חלק מהעלויות. לאחר הזכייה של גולדן סטייט באליפות ב-2015, אוקלנד הוציאה לפי הדיווחים 137 אלף דולר על שוטרים ואבטחה ו-106 אלף דולר עבור עובדי ציבור שניקו את הרחובות לאחר התהלוכה.

עם זאת, הסכום של 4 מיליון דולר היה גבוה מההערכות המוקדמות. לפני התהלוכה העריכו בכרוניקל כי המחיר יעמוד על עשרות אלפי דולרים אם יכלול גם את עלות מאות השוטרים שיפטרלו ברחובות.

על פי ההערכות בסביבות מיליון אנשים השתתפו בתערוכה, כך לפי דיווח ב-CBS ספורטס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות