אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכירי האוצר לשעבר מתמודדים על תפקיד מנכ"ל המל"ג צילום: אוראל כהן

בכירי האוצר לשעבר מתמודדים על תפקיד מנכ"ל המל"ג

על המועמדים נמנים גם בכירים לשעבר במועצה הלאומית לכלכלה. המנכ"ל החדש יחליף את המנכ"ל הנוכחי גדי פרנק שיחל לכהן כמנכ"ל אוניברסיטת ת"א

20.06.2017, 08:04 | ספי קרופסקי

ועדת האיתור לבחירת מנכ"ל למועצה להשכלה גבוהה ולוועד לתכנון ותקצוב (מל"ג־ות"ת) צפויה להתכנס בקרוב. הוועדה צפויה להתמקד בחיפושיה באדם בעל ניסיון בעבודת הממשלה ובעל ניסיון כלכלי. המנכ"ל החדש יחליף את המנכ"ל הנוכחי גדי פרנק שיחל לכהן כמנכ"ל אוניברסיטת תל אביב לקראת סוף השנה.

ל"כלכליסט" נודע כי בין המועמדים הבולטים לתפקיד נמצאים שורה של בכירים לשעבר באוצר ובמועצה הלאומית לכלכלה, כמו סגנית ראש המועצה הלאומית לכלכלה לעניינים חברתיים יוליה איתן וסגן ראש אגף תקציבים לשעבר וסמנכ"ל רגולציה בפרטנר בהווה נח הקר.

 

גם שמו של סגן ראש אגף התקציבים הנוכחי לתחומים חברתיים יאיר פינס הוזכר כמועמד. עם זאת, קיים ספק שפינס יעזוב את האגף בשלב זה לנוכח עזיבתו הצפויה של ראש האגף אמיר לוי. 

אילוסטרציה, צילום: גיא אסיאג אילוסטרציה | צילום: גיא אסיאג אילוסטרציה, צילום: גיא אסיאג

תגובת המל"ג: "מנכ"ל מל"ג וות"ת אמור לסיים את תפקידו בעוד מספר חודשים. ועדת האיתור לבחירת מנכ"ל חדש תוקם כנדרש על ידי שר החינוך ויו"ר המל"ג בזמן הקרוב, על מנת לאפשר בחירת מועמד ראוי וחפיפה נאותה. פרופ' יפה זילברשץ יו"ר הות"ת נפגשת במהלך עבודתה עם אנשים רבים. ככל שעולה בפגישות עניין מינוי המנכ"ל, תפקיד מאוד ייחודי ומורכב, היא מקפידה לציין שההחלטה לגבי המועמד למינוי תקבע אך ורק על ידי ועדת האיתור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות