אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמעט בהתנדבות: כמה הרוויחה גל גדות על שובר הקופות "וונדר וומן"? צילום: Warner Bros

כמעט בהתנדבות: כמה הרוויחה גל גדות על שובר הקופות "וונדר וומן"?

מסתבר שההצלחה של סרט גיבורי העל שגרף עד כה 570 מיליון דולר ברחבי העולם לא משתקפת בתלוש השכר של הכוכבת הישראלית. מודאגים? יש תקווה לבונוס בסרטי ההמשך

20.06.2017, 16:23 | שירות כלכליסט

ייתכן שהשחקנית גל גדות היא הפנים של גיבור העל המפורסם ביותר כעת, בשובר הקופות הנוכחי "וונדר וומן", אולם השכר שקיבלה עבור הסרט בהחלט לא משקף את המעמד החדש שלו היא זוכה ברחבי העולם.

קראו עוד בכלכליסט

על פי דיווחים ב אתר The Daily Dot קיבלה גדות שכר של 300 אלף דולר בלבד עבור תפקידה. גדות כרגע מצלמת את השני בסדרה של שלושה סרטים הכלולים בחוזה שלה מול אולפני הקולנוע, וזהו השכר שאותו היא תקבל עבור כל אחד משני הסרטים הנותרים. אולם בשל הצלחת הסרט הראשון, יש להניח כי גדות תהיה זכאית לבונוסים בחוזה.

גל גדות. השכר לא משקף את רמת ההצלחה, צילום: Clay Enos גל גדות. השכר לא משקף את רמת ההצלחה | צילום: Clay Enos גל גדות. השכר לא משקף את רמת ההצלחה, צילום: Clay Enos

השכר שקיבלה מפתיע בהתחשב במאות מיליוני הדולרים המושקעים בהפקתו ובקידומו של סרט גיבורי על. אולם זו אינה הפעם הראשונה שבה שחקן זוכה לתשלום זעום. גם כריס אוונס עשה את צעדיו הראשונים בזירת סרטי גיבורי העל עם הסרט "קפטן אמריקה" שעבורו קיבל שכר זהה.

עם זאת, בסרט ה"אוונג'רס" הראשון קיבל כל אחד מהשחקנים שגילם גיבור על שכר של 2-6 מיליון דולר לאחר בונוסים ואילו רוברט דאוני ג'וניור לקח הביתה שכר של 50 מיליון דולר. הנרי קאביל השתכר 14 מיליון דולר עבור סרטו הראשון כסופרמן החדש.

נכון לעתה, גרף הסרט "וונדר וומן" 570 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם וגדות בהחלט יכולה לצפות להעלאה נאה בשכר עם יציאת הסרט השני בסדרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות