אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצטרפת חדשה לבורסה בתל אביב - חברת סולארפיינט צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

מצטרפת חדשה לבורסה בתל אביב - חברת סולארפיינט

סולארפיינט חתמה על הסכם מיזוג לתוך השלד הבורסאי אור סיטי אחזקות שבשליטת קבוצת שרם-זילברמן. החברה עוסקת בפיתוח מוצרי אנרגיה מתחדשת, על בסיס יריעות סולאריות

22.06.2017, 10:57 | דרור רייך

חברה חדשה נכנסת לבורסה בתל אביב - באמצעות שלד הבורסאי שנשלט בעבר על ידי יזמת הנדל"ן ענבל אור. חברת סולארפיינט חתמה על הסכם מיזוג אל תוך השלד הבורסאי אור סיטי אחזקות, הנמצא כיום בשליטת קבוצת שרם-זילברמן (שרכשה את השלד  לפני חודשיים)   

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הסכם המיזוג, 100% ממניות חברת סולארפיינט ימוזגו לאור סיטי נדל"ן, כאשר בעלי המניות של סולארפיינט יחזיקו ב- 46.88% ממניות החברה הממוזגת הבורסאית. תנאי לקיומו של המיזוג הוא שבקופת החברה הבורסאית יהיו לפחות 8 מיליון שקלים ביום השלמתו, סכום שיוזרם לשלד על ידי שרם-זילברמן.

בעלי המניות של חברת סולארפיינט הם עודד רוזנברג וערן מימון. החברה נוסדה במאי 2014 והיא נמצאת בשלב הפעילות המחקר והפיתוח של 2 מוצרים מרכזיים – יריעות גמישות שהופכות את אנרגית השמש לחשמל, בדומה לפאנלים סולארים, וסוללות מודולאריות שיוכלו לאגור את החשמל.

לחברה מספר פטנטים בחתום והיא מבצעת ניסויים במרכז למיקרו-ננו פבריקציה של קרית הטכניון בחיפה). היעד של החברה הוא לאפשר אנרגיה חשמלית זמינה לכל, כלכלית, טכנולוגית וגאוגרפית.

ה בורסה, צילום: אוראל כהן ה בורסה | צילום: אוראל כהן ה בורסה, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות