אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התאחדות הכדורגל האנגלית מוותרת על כסף מסוכנויות ההימורים צילום: איי אף פי

התאחדות הכדורגל האנגלית מוותרת על כסף מסוכנויות ההימורים

התאחדות הכדורגל האנגלית (FA) מתכוונת לסיים עוד החודש את כל חוזי החסות עם חברות הימורים, זאת לאחר בדיקה של הנושא שנמשכה שלושה חודשים

23.06.2017, 13:36 | שירות כלכליסט

התאחדות הכדורגל האנגלית (FA) מתכוונת לסיים עוד החודש את כל חוזי החסות (ספונסרשיפ) עם חברות הימורים, זאת לאחר בדיקה של הנושא שנמשכה שלושה חודשים.

קראו עוד בכלכליסט

ההתאחדות חתמה על חוזה "ארוך טווח" עם סוכנות ההימורים לדברוקס ביוני 2016, במסגרתו הפכה החברה ל"שותפת ההימורים הרשמית". קדם לכך הסכם דומה עם וויליאם היל.

אולם, בחודש שעבר הודה גרג קלארק, יו"ר ההתאחדות כי הם שוקלים לסיים את השותפות עם חברות הימורים. עם זאת, הוא הדגיש כי ההחלטה לא קשורה למקרה של ג'ואי ברטון. באפריל הושעה ברטון ל-18 חודשים בשל הפרת חוקי ההימורים. הוא היה בעל תפקיד מרכזי בביסוס מערכות היחסים של ההתאחדות עם חברות ההימורים.

"בפגישת הדירקטוריון של ההתאחדות שהתקיימה במאי, הוסכם שההתאחדות תסיים את כל חוזי הספונסרשייפ עם סוכנויות ההימורים החל מסיום עונת 2016/17", נמסר בהצהרה שפרסמה ההתאחדות. "ההחלטה התקבלה לאחר שבמשך שלושה חודשים נבדקה עמדת ההתאחדות כגוף שמצד אחד יש לו חוזים עם סוכנויות הימורים ומצד שני אחראי לפיקוח על הימורים בספורט במסגרת החוקים. בעקבות זאת, הוחלט פה אחד ביחד עם לדברוקס שהשותפות הנוכחית תגיע לסיומה ביוני 2017. ההתאחדות תמשיך לעבוד עם סוכנויות הימורים, כולל לדברוקס, שכן יש להן תפקיד מרכזי בהעברת מידע על דפוסי הימורים חשודים ובכך מסייעות לפקח על המשחק".

לדברוקס, צילום: איי פי לדברוקס | צילום: איי פי לדברוקס, צילום: איי פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות