אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיסקו השיקה פתרון דגל חדש לתחום התקשורת הארגונית צילום: cisco.com

סיסקו השיקה פתרון דגל חדש לתחום התקשורת הארגונית

הפתרון החדש מספק יכולת ניהול התקנים באמצעות טכנולוגיה שבסיסקו מכנים רישות מבוסס כוונות. הוא מתבסס על חמישה מוצרים של החברה שפועלים במקביל כפלטפורמה

25.06.2017, 19:48 | מאיר אורבך

סיסקו העולמית השיקה מוצר דגל חדש לשוק התקשורת הארגונית. החברה השיקה את הפתרון באירוע שערכה החברה בסן פרנסיסקו. מהחברה נמסר שהפתרון מיועד לסייע לארגונים וחברות ברחבי העולם לייעל ולקצר את תהליכי העבודה ולבלום סיכונים ופרצות אבטחה בשלב מוקדם. לטענת סיסקו, מדובר במערכת המסוגלת לזהות כוונות של המשתמשים, ללמוד אותן, ולנהל תהליכים באופן אוטומטי.

קראו עוד בכלכליסט

הפיתרון החדש נוסה עד עתה ב-75 ארגונים וחברות גלובליים בהם חברת הרכבות של גרמניה (דויטשה באהן / (DB Systel GmbH, אוניברסיטת ג'ייד למדע שימוש, סוכנות החלל של ארה"ב (נאס"א), Royal Caribbean Cruises, Scentsy, ו-Wipro.

אחד האתגרים המרכזיים איתו מתעתד הפיתרון להתמודד הוא איומי סייבר. הפיתרון מסוגל לזהות אנומליות גם בתעבורה מוצפנת ובכך למנוע מאיומים רבים לחדור את הרשת הארגונית. הפיתרון צפוי לאפשר לנהל כמות גדולה של התקנים בזמן קצר באמצעות רישות מבוסס כוונות, לפרש נתונים בהקשר (context) הנכון ובכך לייצר יכולות אבטחה ופעולות מהירות יותר. בנוסף, הפיתרון עושה שימוש בטכנולוגיות של למידת מכונה על מנת לאסוף נתונים מרשתות סיסקו ברחבי העולם ובכך לייצר תובנות במהירות גבוהה.

צ צ'אק רובינס מנכ"ל סיסקו העולמית | צילום: בלומברג צ

"הרשת מעולם לא הייתה יותר קריטית להצלחה עסקית ומעולם לא הייתה נתונה לכך כך הרבה לחצים," אמר צ'אק רובינס, מנכ"ל סיסקו העולמית. "יצירת רשת אינטואיטיבית יותר מאפשרת לנו ליצור פלטפורמה חכמה עם מערך אבטחה מתקדם ללא תחרות. פלטפורמה חדשה זו תקדם עסקים להתקדם ותיצור הזדמנויות חדשות בכל מקום."

פיתרון הרשת מורכב מ-5 מוצרים ושירותים. פלטפורמת מתגים חדשה (catalyst 9000), עליה מיועדת לפעול המערכת בצורה האופטימלית, SD access, תוכנה המאפשרת לנהל את כל הרשת כיחידה אחת במקום כל מתג בנפרד כפי שנעשה עד עתה. מוצר Assurance, המאפשר ניטור ושימוש בטכנולוגיות ביג דאטה על מנת להתריע בצורה פרו אקטיבית על תקלות צפויות ולתחקר היסטורית על תקלות שקרו.

מוצר ETA שמציג יכולת זיהוי איומי סייבר גם בתעבורה מוצפנת ו-DNA CENTER, פלטפורמת הניהול של פיתרון הרשת המאחדת את כלל מערכות הניהול בארגון לכדי מערכת אחת ממנה ניתן לנהל את הפעילות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות