אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וויליאם היל סוגרת את הפעילות בישראל - 230 עובדים יפוטרו

וויליאם היל סוגרת את הפעילות בישראל - 230 עובדים יפוטרו

חברת ההימורים המקוונים הבריטית, שהחלה לפעול בישראל ב-2008, תציע במקביל לעשרות עובדים אפשרות לרילוקיישן

25.06.2017, 21:53 | הגר רבט

חברת ההימורים המקוונים הבריטית וויליאם היל סוגרת את פעילותה בישראל ומעבירה חלק מהעובדים לחו"ל. ל"כלכליסט" נודע כי החברה תפסיק את פעילותה בישראל כבר בתקופה הקרובה.

וויליאם היל מעסיקה כ-250 עובדים במשרדיה בעזריאלי. ל"כלכליסט" נודע כי 230 מעובדי החברה יפוטרו וכ-50 מהם יקבלו אפשרות לרילוקיישן, אך מהחברה נמסר כי המספר הסופי יוודע רק לאחר שיסתיימו השיחות עם העובדים. וויליאם היל החלה לפעול בישראל ב-2008. בשלוש השנים הראשונות קיימה פעילות משותפת עם חברת פלייטק של טדי שגיא, עד שקנתה את חלקה של פלייטק במיזם המשותף תמורת 460 מיליון ליש"ט.

 

וויליאם היל וויליאם היל וויליאם היל

ב-2012 מונה שרגא מור למנהל הפעילות של וויליאם היל און ליין בישראל. באוגוסט 2016 דחתה החברה את הצעת הרכישה שהגישו לה במשותף חברות ההימורים ברשת 888 הישראלית וראנק הבריטית בסכום מוערך של 4.7 מיליארד דולר - בטענה כי היא נמוכה מדי.

וויליאם היל הוקמה ב-1934. היא מעסיקה כיום 16 אלף עובדים ברחבי העולם ומשרדיה הראשיים ממוקמים באנגליה, אירלנד וגיברלטר. הפעילות בעזריאלי התמקדה בתחום השיווק של הימורים מקוונים, אם כי לישראלים אסור להשתמש בשירותי החברה. ב-2015 רכשה וויליאם היל 29.4% ממניות חברת משחקי הלוטו הישראלית ניאוגיימס (NeoGames) ב-25 מיליון דולר לפי שווי של 85 מיליון דולר.

מהחברה נמסר: "נפגשנו עם הקולגות שלנו היום על מנת להודיע להם כי וויליאם היל תעביר את הפעילות מישראל לאירופה. וויליאם היל מכירה בתרומה של הצוות בתל אביב לפעילות האונליין של החברה, אך החליטה כי קיום פעילות זו באירופה יהיה יעיל יותר. אנו מקיימים פגישות אישיות עם העובדים שיושפעו מהמהלך בשבוע הקרוב ולרבים מהם יוצעו אפשרויות רילוקיישן ומענקי שימור כשנוציא לפועל את המהלך. התהליך ינוהל באופן מקצועי ורגיש והקבוצה המקומית מבינה את ההחלטה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות