אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבעלים של ווסט ברומיץ' מתכנן להקים "6 ערי כדורגל" בסין צילום: youtube

הבעלים של ווסט ברומיץ' מתכנן להקים "6 ערי כדורגל" בסין

גוצ'ואן לאי, הבעלים הסיני של ווסט ברומיץ' אלביון, וחברת אדריכלות הנוף פאלם מתכננים להקים עד 6 "ערי כדורגל" ברחבי סין, כחלק מתכניתו של לאי להרחיב את מותג ברומיץ' אלביון בסין

02.07.2017, 15:48 | שירות כלכליסט
גוצ'ואן לאי, הבעלים הסיני של ווסט ברומיץ' אלביון, וחברת אדריכלות הנוף פאלם מתכננים להקים עד 6 "ערי כדורגל" ברחבי סין, כחלק מתוכניתו של לאי להרחיב את מותג ברומיץ' אלביון בסין.

קראו עוד בכלכליסט

לאי השלים בספטמבר האחרון את הרכישה ב-175 מיליון ליש"ט של הקבוצה לאחר שרכש את אחזקת השליטה בגובה 88% של ג לאי השלים בספטמבר האחרון את הרכישה ב-175 מיליון ליש"ט של הקבוצה לאחר שרכש את אחזקת השליטה בגובה 88% של ג'רמי פיס. הבעלות של הקבוצה היא בידי חברת Yunyi Guokai (Shanghai) Sports Development Limited, בראשותו של לאי. פאלם, שנסחרת בבורסה | צילום: youtube לאי השלים בספטמבר האחרון את הרכישה ב-175 מיליון ליש"ט של הקבוצה לאחר שרכש את אחזקת השליטה בגובה 88% של ג

עסקה ראשונה נחתמה עם הרשויות המקומיות במחוז גוויג'ואו ההררי, לבניית עיר הספורט הראשונה בין גווייאנג ואנשון. אקדמיית הנוער של ווסט ברומיץ' תעמוד במרכז כל האתרים שיתבססו על בנייה ירוקה ויציעו מגוון רחב של שירותים חברתיים.

"הערים הללו מתוכננות להיות ממוקדות יותר על מגורים ועל הסביבה מאשר ערים מסורתיות, עם מתקני בריאות, תרבות ופנאי", נמסר בהצהרה שפרסמה החברה בעת ההשתלטות ב-2016. "פאלם מתכוונת להציב מתקני כדורגל במרכז הקהילות, במטרה לעזור לקדם את התכניות של הממשלה הסינית לפיתוח הכדורגל במדינה וליצירת הזדמנויות מסחריות ותרבותיות למועדון".

הונו האישי של לאי מוערך כעומד על 2.8 מיליארד ליש"ט. פרויקט "ערי הכדורגל" נמצא בתכנון כבר זמן רב, ותואם ליעדים שהציבה הממשלה לפיתוח הכדורגל וקיימות סביבתית.

לאי השלים בספטמבר האחרון את הרכישה ב-175 מיליון ליש"ט של הקבוצה לאחר שרכש את אחזקת השליטה בגובה 88% של ג'רמי פיס. הבעלות של הקבוצה היא בידי חברת Yunyi Guokai (Shanghai) Sports Development Limited, בראשותו של לאי. פאלם, שנסחרת בבורסה הסינית ומהווה את המקור העיקרי להונו של לאי, היא משקיעה בחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות