אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתוך 15 יום: מעל 36 אלף נרשמים ל"הגרלה הגדולה" במחיר למשתכן צילום: תומי הרפז

בתוך 15 יום: מעל 36 אלף נרשמים ל"הגרלה הגדולה" במחיר למשתכן

זאת מתוך 45 אלף זכאי התוכנית שיוכלו להירשם עד ל-9 ביולי. היישובים המבוקשים ביותר: ראשון לציון, הרצליה ומודיעין

03.07.2017, 15:09 | ענת דניאלי

3,688 זוגות צעירים נרשמו השבוע להגרלה הגדולה במחיר למשתכן וכך מסתכם מספר הנרשמים להגרלה ב-36,292 בתוך 15 ימים מרגע פתיחת ההרשמה. הזכאים להרשמה הינם כ-45 אלף זכאי התכנית מסדרה א' שנרשמו בתחילת התכנית. לסדרה ב' טרם נפתחו הגרלות פרט לבית שמש ונצרת עלית בהגרלה הנוכחית. זכאים שטרם נרשמו יוכלו לעשות זאת עד ל-9 ביולי.

קראו עוד בכלכליסט

מהנתונים עולה כי היישובים המבוקשים ביותר לפי סדר יורד הם: ראשון לציון, הרצליה, מודיעין, בית שמש, יבנה וראש העין. כמו כן, מספר בני המקום שנרשמו ל"הגרלה הגדולה" עומד על 11,518. היישובים שבהם נרשמו הכי הרבה בני מקום לפי סדר יורד הם: ראשון לציון, בית שמש, הרצליה, נתניה, מודיעין וחיפה.

עוד הוסיפו ממשרד האוצר כי במהלך התקופה הקרובה תשלח הודעה לזכאים שנרשמו להגרלות במסגרת ה"הגרלה הגדולה", שתפרט את ההגרלות שאליהן הם רשומים, כך שיוכלו לוודא שאכן נרשמו לכל ההגרלות שהיו מעוניינים ובמסגרת זו יוכלו לשנות את המיקומים שביקשו. מידי שבוע יוציאו משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון עדכון על ההגרלה המפרטת את מספר הנרשמים בכל הגרלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
כחלון עושה נזקים
כחלון פוגע אנושות במאות אלפי זוגות צעירים שקנו דירות ב-6 שנים האחרונות. בשנים האלו נרכשו כמות גדולה במיוחד של דירות יד 2 וחדשות מקבלן לזוגות צעירים שקנו בפעם הראשונה בחייהם. רוב הזוגות שמים כ-30% הון עצמי שהם חסכו ולפעמים גם קיבלו עזרה נחמדה מההורים. במידה ומחירי הדיור ירדו רק ב-20% בשנתיים הקרובות - זה אומר שכחלון מחק לחלק עצום מהאוכלוסיה שני שליש מההון העצמי (20 אחוז ירידה לחלק ל-30 אחוז הון עצמי = 66.6% שני שליש), פשוט לקח לכם את החסכונות וזרק אותם לפח ללא כל התחשבות.
עידן  |  04.07.17
5.
כחלון עושה נזקים - המשך
העיקר לטפל בדיור, גם כשהרבה ענפים אחרים פה גוססים ורקובים לו חשוב למצוא חן בעיניי מקבץ אנשים צעירים, שחלקם הגדול יכול לקנות דירה גם כרגע, ומעדיף לעשות כותרות ובאלגן והכל בשביל דור שחולם שממשכורת ממוצעת הוא יוכל לקנות פנטהאוז חלומי במקום דירת 4 חדרים סטנדרטית. חשוב מאוד להיזהר משינויים כי אוכלוסיה גדולה רכשה דירות לא בשביל ששר שצמא למנדטים ימחק להם את ההון העצמי.
עידן  |  04.07.17
לכל התגובות