אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערן ניצן ימונה לציר הכלכלי של משרד האוצר בוושינגטון צילום: קובי גדעון

ערן ניצן ימונה לציר הכלכלי של משרד האוצר בוושינגטון

ניצן כיהן בארבע השנים האחרונות כסגן הממונה על התקציבים בתחומי הדיור, הפנים והגנת הסביבה. במקביל היה יו"ר הוותמ"ל - הוועדה לקידום מתחמי דיור מיוחדים

05.07.2017, 10:17 | עמרי מילמן

שר האוצר משה כחלון קיבל את המלצת ועדת האיתור לתפקיד הציר הכלכלי בוושינגטון והחליט למנות לתפקיד את ערן ניצן. המינוי יובא לאישור הממשלה בישיבתה הקרובה. בארבע השנים האחרונות שימש ערן ניצן כסגן הממונה על התקציבים בתחומי הדיור, הפנים והגנת הסביבה ובמקביל כיהן כיו"ר הותמ"ל. במסגרת תפקידו קידם ניצן שורה של מהלכים בתחום הדיור ובהם חוק הותמ"ל, הסכמים בתחומי התחבורה והמים, פינוי בסיסים לטובת הקמת מתחמי דיור והיה שותף לעיצוב מדיניות המיסוי בתחום הנדל"ן בשנים האחרונות כמו למשל העלאת מס הרכישה וחוק מס דירה שלישית שנמצא היום בבג"ץ.

ניצן מסר: "אני מודה לשר האוצר משה כחלון ולמנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד על האמון שנתנו בי ואני נרגש לקראת המשימה".

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד: "ערן יוצא למשימה חשובה ומרכזית בשיתוף הפעולה הכלכלי בין ישראל לארה"ב. עם חילופי הממשל תפקיד זה מקבל חשיבות יתרה ועל כתפיו של ערן מוטלת המשימה לחזק את שיתוף הפעולה הכלכלי ואת הסיוע האמריקאי ולהביא להגברת ההשקעות בישראל. אני סמוך ובטוח שניסיונו הרב של ערן באגף התקציבים, כישוריו ויכולותיו יביאו להצלחתו בתפקיד חשוב זה".

ערן ניצן, צילום: קובי גדעון ערן ניצן | צילום: קובי גדעון ערן ניצן, צילום: קובי גדעון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות