אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמסונג מפתחת רמקול חכם, מתחרה להומפוד ולאקו צילום: samsung.com

סמסונג מפתחת רמקול חכם, מתחרה להומפוד ולאקו

ענקית הטכנולוגיה עומלת על המכשיר כבר יותר משנה ומתכננת לבסס אותו על ביקסבי, הסייעת החכמה שפיתחה. זאת, על אף שביקסבי מוגבלת מאוד ביכולותיה ביחס למתחרים כקורטנה, אלקסה וסירי - ועדיין לא תומכת באנגלית

05.07.2017, 10:55 | עומר כביר
גם סמסונג רוצה: ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית מפתחת רמקול חכם, שיתבסס על סייעת החכמה שלה, ביקסבי - כך לפי דיווח של הוול סטריט ג'ורנל.

קראו עוד בכלכליסט

תחום הרמקולים החכמים נמצא בימים אלו, כך נראה, בשיאו של הייפ מצד חברות הטכנולוגיה. אפל חשפה ביוני רמקול חכם שתשיק לקראת סוף השנה; אמזון, חלוצת התחום, חשפה את Echo Show, גרסה מעודכנת לרמקול החכם שלה שמצוידת במסך; מיקרוסופט נכנסה לתחום במאי; ואפילו ענקית הסחר המקוון עליבאבא מפתחת מכשיר כזה.

כעת, מגלה הוול סטריט ג'ורנל, מתברר שגם סמסונג מעוניינת להיכנס למשחק. לדברי מקורות, החברה מפתחת את הרמקול זה יותר משנה תחת שם הקוד Vega. בשלב זה, לא ברור עדיין מה יהיו יכולות ותכונות המכשיר ואפילו לא מתי מתכוונת החברה להשיקו.

האם ההפעלה הקולית של סמסונג תעמוד בתחרות? האם ההפעלה הקולית של סמסונג תעמוד בתחרות? האם ההפעלה הקולית של סמסונג תעמוד בתחרות?

זאת, בין השאר, על רקע עיכובים של סמסונג בהשקת מלוא היכולות של ביקסבי, שנחשף עם השקת הגלקסי S8 באפריל ואמור להוות אחד החידושים המרכזיים במכשיר. החברה נאלצה במאי להודיע על עיכוב בהשקת התמיכה של ביקסבי באנגלית. זו היתה אמורה להיות זמינה עד סוף יוני, ואולם כעת מדברים בחברה על השקה אפשרית בחצי השני של יולי.

הוול סטריט ג'ורנל חשף עוד שלא מדובר בניסיון הראשון של סמסונג לפתח רמקול חכם. ב-2015 תכננה החברה להשיק רמקול, שפותחת תחת שם הקוד Hive, במהלך ועידת MWC בברצלונה. ואולם, החברה נאלצה לבטל את הפרויקט על רקע בעיות תוכנה, ובפרט בעיות בזיהוי הקולי.

מסמסונג נמסר בתגובה שהחברה לא מגיבה לשמועות ולספקולציות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות