אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל שיכון ובינוי ירון קריסי מסיים את תפקידו צילום: רמי זרנגר

מנכ"ל שיכון ובינוי ירון קריסי מסיים את תפקידו

קריסי הודיע לפני זמן קצר על החלטתו לפרוש מן החברה. מועד העזיבה שלו עדיין לא נקבע

06.07.2017, 09:51 | אמיר רוזנבאום

מנכ"ל שיכון ובינוי ירון קריסי מקבוצת שרי אריסון הודיע היום (ה') כי ברצונו לסיים את תפקידו בחברה. על פי הודעת החברה לבורסה, קריסי ימשיך לכהן בתפקידו עד למועד סיום כהונתו, שטרם נקבע בשלב זה. 

קריסי החל לכהן בתפקיד מנכ"ל החברה בנובמבר 2015 והיה צפוי לסיים את תפקידו ב-31 בדצמבר 2018. עלות שכרו של קריסי התסכמה בשנת 2016 ב-6.7 מיליון שקל, וכללה שכר ותנאים סוציאלים בגובה 2.1 מיליון, מענק בסך 2.8 מיליון ותשלום מבוסס מניות בסך 1.7 מיליון שקל.

משיכון ובינוי לא נמסרה הסיבה להחלטתו של קריסי לפרוש מתפקידו, אלא רק כי היא "מודה לקריסי על תפקידו ועל העשייה בשנות כהונתו".

ירידה חדה ברווח ברבעון הראשון

שיכון ובינוי שעוסקת בתשתיות וייזום נדל"ן בישראל ובחו"ל פרסמה לפני כחודשיים את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2017 והציגה ירידה חדה של 35% ברווח הנקי שהתסכם ב-58 מיליון שקל. מנגד, הכנסות החברה עלו בכ-62% ל-1.8 מיליארד שקל, אולם הוצאות מימון נטו כבדות של 74 מיליון שקל, עלייה של 65% לעומת הרבעון המקביל, הקטינו את השורה התחתונה בסופו של דבר.

 

ירון קריסי מנכ"ל שיכון ובינוי, צילום: רמי זרנגר ירון קריסי מנכ"ל שיכון ובינוי | צילום: רמי זרנגר ירון קריסי מנכ"ל שיכון ובינוי, צילום: רמי זרנגר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מדוע המתפטר מנכ"ל תוך שנתיים (מוקדם) ? שאלה שהציבור חייב לקבל עלייה תשובה
כישלון עסקי ? שחיתות ? מנהל לא תקין ? מינוי שגוי? עבירות על חוק ניירות ערך ? "ההתפטרות" איננה מבשרת טובות למשקיעים ולכן יש לדעת את האמת , מציע בזמן הקרוב להיות זהירים , בכל אופן זה לא מבשר טובות וגדולות לחברת הבנייה הגדולה בישראל.
עו"ד אבי רביב  |  09.07.17
6.
הוא לא התפטר הוא פוטר
קריסי ירון גרם נזק בלתי הפיך לחברת הבנייה הגדולה בישראל - כל כך הרבה פרסומים שלילים , האיש כשלון מוחץ ויותר מכך ההנהלה שבחרה בו , לקחו פריזנטור ושילמו מיליונים על מנת שילבין את החברה , מסביבו הקים כוורת של יועצי אחיטופל (אורלי אינדיצקי, לימור שאקו , בנצי משולם , עמי לנדאו , אהוד דנוך) , סופו של האיש שהמית חורבן על שמה הטוב של שיכון ובינוי וגיבה תופעות פסולות של פגיעה בזכויות עובדים ויותר מכך טיוח של תאונות עבודה עבודה . ירון קריסי גיבה יו"ר ועד עובדים שהמית חורבן על משפחות רבות וכעת שילם בכיסא
סאפי אלשייך  |  08.07.17
לכל התגובות