אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלף לרשת: הפאבלט הבא של וואווי, מכשיר שכולו מסך

דלף לרשת: הפאבלט הבא של וואווי, מכשיר שכולו מסך

תמונות מכשיר ה-Mate 10 הופיעו באתר הדלפות סיני שנחשב לאמין. המסך שלו, שישה אינץ' גודלו, מכסה את כל חזיתו והוא מצויד במעבד חדש שפיתחה וואווי בעצמה. האם זה הטלפון שיימקם אותה בפסגה, לצד אפל וסמסונג?

06.07.2017, 17:19 | רפאל קאהאן

התשובה של וואווי לפאבלטים הבאים של אפל וסמסונג נחשפה באופן בלתי צפוי: מכשיר ה-Mate 10 הוצג בתמונות שדלפו לרשת והתפרסמו באתר yesky הסיני, שנחשב לאמין מאוד.

קראו עוד בכלכליסט

הפאבלט החדש יצויד במסך 6 אינץ' ברזולוציית 2K, בפורמט תצוגה של 18:9 בדומה למתחרים מבית סמסונג ו-LG (ולפי השמועות, גם האייפון הבא). המסך מכסה את כל חזיתו, כמעט ללא שוליים בכלל - מה שמקנה לו מראה ייחודי אך גם עשוי ליצור בעיות ממשק; לא ברור כיצד יבדיל הטלפון בין אצבע שנוגעת במסך כשהיא אוחזת בו ובין אצבע שמפעילה אפליקציה.

ללא גבולות מסך, כמעט. מייט 10 ללא גבולות מסך, כמעט. מייט 10 ללא גבולות מסך, כמעט. מייט 10

המייט 10 יצויד במעבד הקירין 970, פרי פיתוחה של וואווי - מעבד חזק שיכולותיו שקולות לשל מעבד הסנאפדרגון 835 מבית קוואלקום - אשר מניע את הטלפונים החזקים ביותר בעולם כיום. בנוסף, המצלמה שלו צפויה לתמוך בצילום תלת ממדי.

עיצובו של המייט 10 מראה על תפיסת מוצר חדשה: עד כה, וואווי פיתחה פאבלטים שלא הציגו יתרון ממשי על המתחרים - לא בתחום החומרה ולא בתחום העיצוב. המייט 9, למשל, הציע מפרט נחות אפילו משל פאבלט הנוט 7 של סמסונג. ואולם, נראה שהמייט הבא יציע תצורה חדשה ומעניינת, שעשויה גם למשוך משתמשים וגם לשפר את מיתוג החברה בשוק הפרימיום. מכשירי וואווי אינם זולים כבעבר, מה שמחייב אותה לכלול יותר יכולות בדגמי העילית שלה - כמו למשל, עמידות במים ואבק. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות