אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בסמסונג מעריכים: ברבעון הבא נרוויח לראשונה יותר מאפל צילום: samsung.com

בסמסונג מעריכים: ברבעון הבא נרוויח לראשונה יותר מאפל

על פי תחזית שפרסמה הענקית הקוריאנית, הרווח התפעולי ברבעון השני צפוי לזנק בלמעלה מ-70% ולעמוד על יותר מ-12 מיליארד דולר. על פי הערכות, הרווח של אפל צפוי להיות נמוך יותר במיליארד וחצי דולר לפחות

07.07.2017, 11:19 | שירות כלכליסט

הרווח התפעולי של סמסונג עבור הרבעון השני של השנה קרוב לוודאי שיזנק ב-72% לעומת השנה שעבר ויעמוד עד 14 טריליון וון (12.1 מיליארד דולר), כך לפי תחזיות שפרסמה היום (ו') החברה הקוריאנית. לפי ההערכה הזו, התוצאות יעקפו את תחזיות האנליסטים, שמצפים לרווח של 13.1 טריליון וון.

קראו עוד בכלכליסט

ענקית האלקטרוניקה מסרה עוד כי המכירות צפויות לפי הערכתה להסתכם בסביבות 60 טריליון וון עבור הרבעון שהסתיים ביוני, עלייה של 17.78% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.  

חנות אפל בשדרה החמישית בניו יורק, צילום: בלומברג חנות אפל בשדרה החמישית בניו יורק | צילום: בלומברג חנות אפל בשדרה החמישית בניו יורק, צילום: בלומברג

ברבעונים האחרונים חטיבת המוליכים למחצה של החברה הייתה מנוע עיקרי להכנסות, על רקע המאמצים להפחית את התלות בטלפונים ניידים ולחזק תחומים אחרים. מוקדם יותר השבוע, סמסונג הודיעה כי בכוונתה להשקיע 18 מיליארד דולר בדרום קוריאה בעסקי השבבים כדי לחזק את השליטה שלה בשוק.

גם האנליסטים אופטימיים לגבי הביצועים של סמסונג, וחלקם אף מאמינים שהרווח התפעולי ברבעון יהיה לראשונה גבוה משל אפל עבור אותה תקופה. לפי ההערכות, אפל תדווח על הכנסות של 44.9 מיליארד דולר ורווח תפעולי בגובה 10.49 מיליארד דולר.

התוצאות הרבעוניות המלאות של סמסונג יפורסמו רשמית בהמשך החודש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות