אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום:  שרת המשפטים, מנכ"ל האוצר ויו"ר רשות ני"ע בכנס כלכליסט צילום: עמית שעל, הדוברות רשות השופטת, תמר מצפי

כנס שוק ההון

היום: שרת המשפטים, מנכ"ל האוצר ויו"ר רשות ני"ע בכנס כלכליסט

כנס שוק ההון של כלכליסט המתקיים היום בבורסה לני"ע יארח את הרגולטורים בשוק ההון, מנהלי חברות ציבוריות ומנהלי בתי השקעות שידונו בעתיד הבורסה ויציגו את התחזיות שלהם לשנה הקרובה

10.07.2017, 06:56 | שירות כלכליסט

תחזיות שוק ההון להמשך השנה, לאן הולך שוק ההנפקות ומהם הטרנדים האחרונים בהשקעות בארץ ובעולם - אלה הם רק חלק מן הנושאים בהם יעסוק כנס שוק ההון 2017 שעורך היום כלכליסט בשיתוף עם הבנק הבינלאומי, בבית הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

לתוכנית הכנס לחצו כאן

הכנס ייפתח בראיונות אישיים עם שרת המשפטים, איילת שקד, עם מנכ"ל האוצר שי באב"ד ועם מנכ"לית הבנק הבינלאומי, סמדר ברבר צדיק.   

דוברים בכנס שוק ההון: מימין שמואל האוזר, איילת שקד וסמדר ברבר צדיק, צילום: עמית שעל, הדוברות רשות השופטת, תמר מצפי דוברים בכנס שוק ההון: מימין שמואל האוזר, איילת שקד וסמדר ברבר צדיק | צילום: עמית שעל, הדוברות רשות השופטת, תמר מצפי דוברים בכנס שוק ההון: מימין שמואל האוזר, איילת שקד וסמדר ברבר צדיק, צילום: עמית שעל, הדוברות רשות השופטת, תמר מצפי

יו"ר רשות ני"ע, שמואל האוזר, יפרוס את תוכניתו לרגולציה והסדרה של המוסדות הפיננסים, ומנכ"ל הבורסה, איתי בן זאב, יציג את מה שהוא מכנה "התעוררות הבורסה בת"א".

פאנל של בעלים ומנהלים בכירים בבתי השקעות ידון בתחזיות של משתתפיו לביצועי אפיקי ההשקעה בשנה הקרובה. פאנל ההשקעות כולל את צבי סטפק ממיטב דש, גילעד אלטשולר מאלטשולר שחם, יובל כהן מקרן פורטיסימו, אסף שוהם ממגדל, יורם סירקיס מהבנק הבינ"ל ואמיר הסל מקרן ארבל.

עוד יופיעו בכנס, חן ליכטנשטיין, מנכ"ל אדמה, שידבר על הפריצה של החברה לסין ועו"ד דוד חודק, ראש משרד GKH, שידבר על נדנדנת הסיכון והסיכוי בחברות ציבוריות. אורי טל טנא, פרשן בכיר בכלכליסט, יציג את "רגע האמת של טבע".

את החדשנות בשוק ההון והטרנדים אליהם נמשך כיום השוק יציגו יונל כהן, יו"ר בית הזהב, גיתית גור גרשגורן, הכלכלנית הראשית ברשות ני"ע, שחר דניאל, מנכ"ל Safe-T ופרי דוידסון מנכ"ל ומייסד סאייקי מדיקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות