אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כנס שוק ההון

מנכ"ל סייפטי מזהיר: "הסייבר כבר מגיע לאיום על חיי אדם"

שחר דניאל אמר בכנס שוק ההון "כלכליסט" והבנק הבינלאומי כי "המידע שיש לנו או עלינו הוא יותר קריטי, אנשים יותר מפחדים לאבד את הפלאפון מאשר את הארנק"

10.07.2017, 13:02 | דרור רייך

"העולם הופך להיות דיגיטלי, רוב התחרות בין הבנקים בעולם היא מי יותר דיגיטלי", אמר בכנס שוק ההון "כלכליסט" והבנק הבינלאומי, שחר דניאל, מנכ"ל סייפטי (Safe-T), אחת משתי  חברות הסייבר שנסחרות בת"א. "אבל ככל שאנחנו יותר דיגיטלי העולם יותר פרוץ."

"המידע שיש לנו או עלינו הוא יותר קריטי, אנשים יותר מפחדים לאבד את הפלאפון מאשר את הארנק", ממשיך דניאל. "יש פער בין הקפיצה הדיגיטלית לבין האבטחה של התחום – והסייבר כבר מגיע לאיום על חיי אדם, לדוגמה בשירותי הבריאות באנגליה".

"ארגונים מבינים את המשמעות, היום הוצאה על סייבר נתפסת כקריטית ולא כהוצאה שאין בגינה החזר". ציין דניאל. "זה שווה ערך לביטוח".

"סייפטי נמצאת בעולם שבו יש חברות ענק, אז איך חברה קטנה מצליחה להתברג? היום מצופה ממנהלי מידע לאבטח את הארגון, לא משנה עם איזה חברה" הסביר דניאל. "לכן יש מקום ותשתית לחברות צעירות עם טכנולוגיה דינמית. אנחנו נמצאים היום ב-70 ארגונים בישראל לא בגלל שאנחנו גדולים או קיימים 20 שנה, כי אנחנו באים עם חדשנות".

"כשפוגעים לאדם בחוויית המשתמש הוא מנסה לעקוף את זה", סיכם דניאלי. "פה אנחנו נכנסים לתמונה. העולם מתחיל להפנים שסייבר בכל מקום – מה שלא יהיה מאובטח לא יהיה קיים".

שחר דניאל, מנכ"ל Safe-T, צילום: אוראל כהן שחר דניאל, מנכ"ל Safe-T | צילום: אוראל כהן שחר דניאל, מנכ"ל Safe-T, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות